Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[SPOILERSIZ-İlk Bölüm/İnceleme] Taboo

BBC’nin yeni draması Taboo’nun ilk bölümü 7 Ocak 2017de yayınlandı. Spoiler içermeden ilk bölüme bakalım bir, nedir bu Taboo?
tom hardy taboo ile ilgili görsel sonucu

Baş rolünde Tom Hardy olan Taboo 19.yy Londrasında geçiyor. Tom Hardy yani James Delaney ülke dışında geçirdiği yıllardan sonra taşımacılık şirketi babasının babasının ölüm haberi ile Londra’ya döner.

Ölü sanılan James’in dönüşü üvey kız kardeşi ve kocasının şirketle olan planlarını bozar. Devam eden süreçte bir miras davası göreceğimizi buradan anlayabiliriz.

James Londra’ya dönmesiyle babasının hatalarını düzeltmeye,borçlarını ödemeye başlar. Tabii bu sırada da babasının ölümü araştırmaktadır.

Bu olaylar devam ederken şehrin yüksek tabakasıyla çatışmaktadır. Game of Thrones’tan High Sparrow olarak bildiğimiz Jonathan Pryce “Sir Strange” rolüyle bu yüksek tabakanın üyelerindendir. Spoilersız bu kadar bir genel bilgi verebiliriz. Peki bu Taboo nasıl olmuş?

sir stuart strange ile ilgili görsel sonucu

Oyunculuk konusunda konuşmamıza gerek yok zaten. Çekimlerde iyi baya.İlk bölümüyle de iyi bir başlangıç yaptığını düşünüyorum. Hikayenin ilerleyişi belki biraz yavaş gelebilir ama iyi bir yere bağlanıp güzel bir sezon olacağını düşünüyorum. Umarım BBC One kaliteli işlerine bir tane daha eklemiş olur.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
[SPOILERSIZ-İlk Bölüm/İnceleme]Legion

DC'nin kalitesi tartışılsa da küçük olmayan bir dizi evreni vardı, Marvel'in sinemaya bağlanacağı meçhul kaliteli...

[Fragman] Yeni Twin Peaks Teaser’ı

Altın küre adayları listesinde pek varlık gösteremeyen Showtime’ın beklenen dizisi Twin Peaks için yeni bir...

Kapat