Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Kabuktaki Hayalet Ön Gösterimine Götürüyoruz!

Selam gençler!

Duyurulduğundan beri gerek oyuncu seçimi gerekse nasıl bir uyarlama olacağı konusunda üzerine fırtınalar kopan, manga ve anime severler için kült olan önemli serilerden bir tanesi Kabuktaki Hayalet (Ghost In The Shell) 31 Mart’ta IMAX® 3D, DİJİTAL 3D ve 2D seçenekleriyle vizyona giriyor. Filmin özel ön gösterimine siz Geekstra takipçilerinden 7 kişi bir arkadaşı ile beraber katılma şansı kazanacak.

Başrollerinde Scarlett Johansson, “Beat” Takeshi Kitano ve Juliette Binoche’un oynadığı Kabuktaki Hayalet filminin konusu kısaca şöyle: Binbaşı (Scarlett Johansson) korkunç bir kazadan kurtarılmış ve dünyanın en tehlikeli suçlularını durdurmaya kendisini adayan kusursuz bir asker olarak siber-geliştirilmiş insan türünün ilk örneğidir. Terörizm, insanların zihinlerine girip onları kontrol etmeyi de içeren yeni bir boyuta ulaştığında Binbaşı bunu durdurmak için eşsiz biçimde donatılır. Yeni bir düşmanla yüzleşmeye hazırlanırken kendisine yalan söylendiğini, hayatının kurtarılmadığını, çalındığını öğrenir. Geçmişini geri kazanmak, bunu kendisine kimin yaptığını öğrenmek, başkalarına da yapmadan onları durdurmak için hiçbir engel tanımayacaktır.

Binbaşı rolünde Scarlett Johansson ve Aramaki rolünde “Beat” Takeshi Kitano

30 Mart Perşembe günü akşam saatlerinde Anadolu yakasında gerçekleşecek Kabuktaki Hayalet‘in çok özel ön gösterimine katılmaya hak kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit.

  • Facebook sayfamızı beğenin
  • Facebook sayfamız üzerinden paylaşılan “Kabuktaki Hayalet Ön Gösterimine Götürüyoruz!” gönderisini beğenin ve herkese açık paylaşın
  • Şu sorunun cevabını adınız ve soy adınız ile birlikte info@geekstra.com adresine gönderin. Soru: Binbaşı’nın ortağı olan Batou karakterini canlandıran oyuncunun adı nedir?
  • Doğru cevabı gönderenler arasından yapılacak çekiliş ile bilet kazananlar belirlenecek ve 29 Mart Çarşamba duyurulacak.

Scarlett Johansson plays The Major in Ghost in the Shell from Paramount Pictures and DreamWorks Pictures in theaters March 31, 2017.

Herkese iyi şanlar!

Hadin

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
Twitter, Youtube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
GPoD 29 – KIC 8462852: İşin Aslı ve Komplo Teorileri

Selam Gençler! Bu bölümde konumuz Kepler tarafından gözlemlenen KIC 8462852 yıldızının "uzaylılar?!" dedirten varlığı. KIC 8462852 Dünya'dan...

Devam Filmi Alice Through the Looking Glass’tan İlk Fragman

Tim Burton'un Alice in Wonderland (2010) filminin devamı Alice Through the Looking Glass'tan ilk fragman yayımlandı....

Kapat