Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Suikastçı Filminin Ön Gösterimine Gidiyoruz!

kk

Selam gençler!

Ön gösterim etkinliklerimiz kısa bir yaz arasından sonra tüm hızıyla devam ediyor. Yeni döneme tam gaz bir aksiyon filmi olan Suikastçı/American Assassin ile giriş yapıyoruz.

Dylan O’Brien (Labirent serisi) ve Michael Keaton’ın başrollerinde olduğu film bizleri casusların ve suikastçıların aksiyon ve gerilim dolu dünyasına götürüyor.

15 Eylül’de vizyona girecek Suikastçı/American Assassin filminin ön gösterimini bizlerle beraber izlemeniz için yapmanız gereken:

  • Şu sorunun cevabını adınız ve soy adınız ile birlikte info@geekstra.com adresine mail konu kısmına Suikastçı/American Assassin Ön Gösterimi yazarak gönderin.
    • Soru: Filmde Dylan O’Brien’in canlandırdığı karakterin adı nedir?
  • Doğru cevabı gönderenler arasından random.org üzerinden yapılacak çekiliş ile bilet kazananlar belirlenecek ve  12  Eylül’de duyurulacak.

Ülkemizde 15 Eylül’de vizyona girecek olan Suikastçı/American Assassin filmini bu özel etkinlikte herkesten önce izleme fırsatını kaçırmayın!

Hadin.

Uyarı: Suikastçı ön gösterim etkinliği filmin Türkiye dağıtımcısı TME  izniyle düzenlenmektedir. Tüm hakları saklıdır. Davetiyeler hediyedir para ile satılamaz. Gösterimlerde lütfen kayıt cihazı kullanmayınız ve telefonlarınızı kapalı tutunuz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Menu
Devamını oku:
geekstra_legion
Legion Dizisi Paralel Dünyada Mı Geçecek?

Daha önce şurada da bahsettiğimiz FX’de yayımlanacak Legion dizisiyle ilgili yeni haberlerimiz var! FX Network...

geek-bakisi-COVER
GEEK BAKIŞI – GRAVITY

  Oscar törenlerinden hemen önce çıkmıştı Gravity Bluray'i ve anca inceleme fırsatı bulabildik. Bildiğiniz üzere...

Kapat