Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Suikastçı Filminin Ön Gösterimine Gidiyoruz!

Selam gençler!

Ön gösterim etkinliklerimiz kısa bir yaz arasından sonra tüm hızıyla devam ediyor. Yeni döneme tam gaz bir aksiyon filmi olan Suikastçı/American Assassin ile giriş yapıyoruz.

Dylan O’Brien (Labirent serisi) ve Michael Keaton’ın başrollerinde olduğu film bizleri casusların ve suikastçıların aksiyon ve gerilim dolu dünyasına götürüyor.

15 Eylül’de vizyona girecek Suikastçı/American Assassin filminin ön gösterimini bizlerle beraber izlemeniz için yapmanız gereken:

  • Şu sorunun cevabını adınız ve soy adınız ile birlikte info@geekstra.com adresine mail konu kısmına Suikastçı/American Assassin Ön Gösterimi yazarak gönderin.
    • Soru: Filmde Dylan O’Brien’in canlandırdığı karakterin adı nedir?
  • Doğru cevabı gönderenler arasından random.org üzerinden yapılacak çekiliş ile bilet kazananlar belirlenecek ve  12  Eylül’de duyurulacak.

Ülkemizde 15 Eylül’de vizyona girecek olan Suikastçı/American Assassin filmini bu özel etkinlikte herkesten önce izleme fırsatını kaçırmayın!

Hadin.

Uyarı: Suikastçı ön gösterim etkinliği filmin Türkiye dağıtımcısı TME  izniyle düzenlenmektedir. Tüm hakları saklıdır. Davetiyeler hediyedir para ile satılamaz. Gösterimlerde lütfen kayıt cihazı kullanmayınız ve telefonlarınızı kapalı tutunuz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Dwayne “The Rock” Johnson Resmen Doc Savage

Daha önce şurada Shane Black’in yazıp yöneteceği Doc Savage için Chris Hemsworth’u istediği ile ilgili...

Doctor Strange İlk Büyüsünü Yapıyor!

Entertainment Weekly'nin Ocak sayısında yer alacak kapak ve yazısı Benedict Cumberbatch’in Doctor Strange olarak basında...

Kapat