• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Charlize Theron’lu Atomic Blonde’dan Yeni Fragman Var!

ÇİZGİ ROMAN

Charlize Theron’lu Atomic Blonde’dan Yeni Fragman Var!

unratedlogician 12 Nisan 2017


Background
share close

Jock Wick ve gelecek Deadpool devam filminin yönetmeni Chad Stahelski’in elinden çıkma Atomic Blonde, geçen ay çıkardığı ilk fragman ile ilgimizi çekmeyi başarmıştı. Görünen o ki üzerinden pek de bir zaman geçmemişken yeni bir fragman daha çıkarmaya karar vermişler. John Wick’in ilk fragmanının filmin vizyona girmesine tam 28 gün önce çıkmış olduğunu göze alırsak, o serinin başarısının stüdyolara daha sıkı bir pazarlama arzusu aşıladığını söyleyebiliriz sanırım.

Bu son fragmanda hikayeye yönelik yeni birkaç öge ve ek birkaç aksiyon sahnesi görüyoruz. Kurgusal olarak bu fragmanı ilkinden daha çok beğendim diyebilirim. Charlize Theron’un da 40 yaşından sonra aksiyon yıldızına dönüşmesini büyük bir keyifle takip ettiğimi belirtmem gerek. Kendisi aksiyona oldukça yakışıyor.

Siz ne düşünüyorsunuz film ve yeni fragman hakkında?

Antony Johnston’ın 2013 yılında yazdığı “The Coldest City” grafik romanından uyarlanan Atomic Blonde, soğuk savaş dönemi Berlin’inde eski bir MI6 gizli ajanının yaptığı cinayet soruşturmasını ve ardındaki gizemleri konu alıyor. 2017 yazında vizyona girecek film, baş rolündeki Charlize Theron’un yanı sıra James McAvoy(X-Men), Sofia Boutella(Kingsman Secret Servis), John Goodman ve Toby Jones gibi isimlerle oldukça zengin bir oyuncu kadrosuna da sahip.

 

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

Etiketler: .

Yazar

unratedlogician

Mantık arayışı için çıktığı yolda anlamsızlığı benimsemiş, sevmiş ve kucaklamıştır; biraz okur, biraz izler, biraz da yazar. Şu sıralar pek başka bir şey yaptığı da söylenemez, sanırım.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.