Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Guardians Ekibinin Infinity War’daki Rolü Hakkında Açıklamalar

avengers-spoilers

4 Mayıs 2018 tarihinde vizyona girecek olan Avengers: Infinity War, içerisinde barındıracağı 67 karakter ile bu alanda bir rekorun sahibi olacak. Filmde yer alacak karakterler arasında Guardians of the Galaxy ekibi de yer alıyor. Guardians of the Galaxy serisinde Peter Quill ( Star Lord) karakterini canlandıran Chris Pratt ve iki Guardians filminin de yönetmenliğini yapmış olan James Gunn, Nerdist.com’a Guardians ekibinin Infinity War’daki rolü hakkında açıklamalarda bulunmuş:

Chris Pratt:

Kesinlikle filmde güçlü bir varlığımız olacak ancak biz yardımcı rollerde olacağız. Demek istediğimi anladınız mı? Onlara Infinity War’un harika bir hikaye olması için yardım edeceğiz. Ancak Guardians kozmik evrene ait. Marvel Sinematik Evreni’nde kendine özel bir yeri var.

star-lord-993902

James Gunn:

Guardians ekibi, bu filmde yardımcı oyuncular; bu hala bir Avengers filmi. Ama bende filmin yapımına dahil oldum. Marvel ile harika bir ortaklığımız var ve Russo kardeşler bana gelip ”Bu filmi nasıl daha iyi hale getiririz?” diye sordular. Bende onlara elimden geldiğince yardım etmeye çalıştım.

5-directores-cine-hicieron-videojuegos-James-Gunn-4

İkilinin açıklamaları bu şekilde.  Film içerisinde çok fazla karakter yer alacağı ve Disney’in de Warner Bros gibi 3 saat film çekme alışkanlığı olmadığı için, bütün karakterlerin alışılmışın altında ekran sürelerine sahip olacağını düşünüyorum. Russo’lar bu konuda Captain America: Civil War filminde iyi bir sınav verdikleri için, filmin bu konudan minimum falso ile çıkacağını ve en azından ikinci bir Age of Ultron faciası yaşayacağımızı beklemiyorum. Bana göre burada önemli olan nokta tüm bu karakterlerin filme nasıl yedirileceği ve Guardians ekibinin yardımcı rolde olması, burada bir denge kurulması ideal bir tercih. Tabi yardımcı rol, küçük rol anlamına gelmiyor. Zaten filmin kötüsü Thanos olacağı için Guardians’ın bu filmde önemli bir rol oynaması kaçınılmaz gibi.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

 


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Menu
Devamını oku:
nvidia1-600x399
Titan Z – Kenarda Köşede 3000 Doları Olanlar Yaşadı!

Nvidia PC konusunda sınır tanımayan deliler için yeni ekran kartı olan GeForce GTX Titan Z'yi...

gorsel1
Geek Kutu Sitesi Resmen Açıldı!

Daha önce şurada kısaca tanıtmış olduğumuz Türkiye’nin Lootcrate’i Geek Kutu resmen kapılarını açtı ve satışlara...

Kapat