Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Guardians Ekibinin Infinity War’daki Rolü Hakkında Açıklamalar

4 Mayıs 2018 tarihinde vizyona girecek olan Avengers: Infinity War, içerisinde barındıracağı 67 karakter ile bu alanda bir rekorun sahibi olacak. Filmde yer alacak karakterler arasında Guardians of the Galaxy ekibi de yer alıyor. Guardians of the Galaxy serisinde Peter Quill ( Star Lord) karakterini canlandıran Chris Pratt ve iki Guardians filminin de yönetmenliğini yapmış olan James Gunn, Nerdist.com’a Guardians ekibinin Infinity War’daki rolü hakkında açıklamalarda bulunmuş:

Chris Pratt:

Kesinlikle filmde güçlü bir varlığımız olacak ancak biz yardımcı rollerde olacağız. Demek istediğimi anladınız mı? Onlara Infinity War’un harika bir hikaye olması için yardım edeceğiz. Ancak Guardians kozmik evrene ait. Marvel Sinematik Evreni’nde kendine özel bir yeri var.

star-lord-993902

James Gunn:

Guardians ekibi, bu filmde yardımcı oyuncular; bu hala bir Avengers filmi. Ama bende filmin yapımına dahil oldum. Marvel ile harika bir ortaklığımız var ve Russo kardeşler bana gelip ”Bu filmi nasıl daha iyi hale getiririz?” diye sordular. Bende onlara elimden geldiğince yardım etmeye çalıştım.

5-directores-cine-hicieron-videojuegos-James-Gunn-4

İkilinin açıklamaları bu şekilde.  Film içerisinde çok fazla karakter yer alacağı ve Disney’in de Warner Bros gibi 3 saat film çekme alışkanlığı olmadığı için, bütün karakterlerin alışılmışın altında ekran sürelerine sahip olacağını düşünüyorum. Russo’lar bu konuda Captain America: Civil War filminde iyi bir sınav verdikleri için, filmin bu konudan minimum falso ile çıkacağını ve en azından ikinci bir Age of Ultron faciası yaşayacağımızı beklemiyorum. Bana göre burada önemli olan nokta tüm bu karakterlerin filme nasıl yedirileceği ve Guardians ekibinin yardımcı rolde olması, burada bir denge kurulması ideal bir tercih. Tabi yardımcı rol, küçük rol anlamına gelmiyor. Zaten filmin kötüsü Thanos olacağı için Guardians’ın bu filmde önemli bir rol oynaması kaçınılmaz gibi.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Alien: Covenant’an Yeni Görseller

Saygın biraz dertlenmiş olsa da ben fragmanı sevenlerdenim. Fragmanın göstermedikleri yüzünden filmi eleştirmeyeceğim çünkü Aliens:...

Star Trek Beyond’dan Yeni Görüntüler

Çin websitesi Check Magazine Star Trek: Beyond için yeni görüntüler paylaştı. Görüntülerde bariz şekilde öne...

Kapat