Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Blade of the Immortal Live Action Filmi Geliyor!

Efsaneleşmiş manga serilerinden biri olan Blade of the Immortal’ın live action filmi geliyor. Bu filmin sevdiğim bir mangadan uyarlanıyor olmasının dışında dikkatimi çeken bir başka unsur filmin yönetmeninin Takashi Miike olması!

Audition, Ichi the Killer, 13 Assassins, Gozu gibi bir çok gore dolu filmin yönetmeni olan Miike zamanımızın kült yönetmenleri arasında yer almakta.

1993 – 2012 yılları arasında yayımlanan ve Hiroaki Samura tarafından yazılıp çizilen Blade of the Immortal’ın konusu kısaca şöyle:

geekstra_blade of the immortal (1)Manji çok yetenekli bir samuraidir. Karanlık bir geçmişe sahip olan Manji aralarında kız kardeşinin kocasının da bulunduğu 100 samurai öldürmüştür. Gizemli bir rahibe tarafından lanetlenen Manji neredeyse her tür yarayı, hatta kesilmiş usvulları bile yeniden yapıştırabilen parazit solucanlar sayesinde ölümsüz hale gelir. Onu öldürebilecek tek şey özel bir zehirdir.

Kız kardeşinin ölümü ile Manji, geçmiş hatalarını telafisi ve ölümsüzlük lanetinden kurtulmak için 1000 kötü adam öldürmeye and içer.

Görevi sırasında Asano Rin adında bir genç kadınla yolları kesişen Manji, Asano’ya öldürülen ailesi için intikam almasına yardım edeceğine söz verir…

Japonya’da 29 Nisan’da vizyona girecek olan filmin ülkemizde vizyona girmesi pek söz konusu gibi görünmese de bu filmi izlemeye can atıyorum.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
PODCAST EP 8!

Evet dostlar! Uzun bir aradan sonra yeniden karşınızdayız! Şimdiden söyleyelim SPOILER!!!! Man of Steel konuşuyoruz!...

BİR JCVD VİDEOSU DAHA

Bunun ne olduğuna dair hiç bir fikrim yok ama Funny or Die ekibinin çekmiş olduğu...

Kapat