Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Ghost in the Shell’den Yeni Mini Klip

Ghost in the Shell ekibi filmin tanıtımı için “glitch” olarak adlandırdıkları küçük video klipler yayımlıyorlar.

Bu glitchlerin en yenisini aşağıda izleyebilirsiniz.

Empire’ın haberine göre Scarlett Johansson’un başrolde olduğu live action versiyonunun hikayesi Kusanagi ve Section 9 ekibi yapay zeka karşıtı bir siber terörist olan The Laughing Man’e karşı mücadele edecek.

Daha önceki fragmanlarda hem orijinal 1995 yapımı animasyon film ve 2004 yapımı Ghost in the Shell: Innocence’den alınmış sahnelere tanık oldu. Şimdi de GitS: Stand Alone Complex’in ana hikayesi işlenecek deniyor. Üstüne yukarıda paylaştığımız glitchteki “hayatını kurtarmadılar, çaldılar” mesajı orijinal animasyon filmin genel kimlik sorgulamasının üstüne komplo teorisi bindiriyor.

İşler iyice karıştı… Filme karşı ön yargılı olmayayım diyorum. Zira Mokoto’nun mangadan filmlere, animasyonlar arasında bile farklı bir yorumla işlendiğini biliyoruz. Fakat bu kadar derin bir geçmişi olan, hayranları tarafından her sahnesine ve repliğine binlerce satır yorum yazılmış yapımlar arşivini (manga, filmler, anime serileri) tek filme sıkıştırmak gibi bir çaba var sanki ve biraz ondan, biraz bundan ile yapılacak bir iş değil.gekstra_ghostinthe shellNeyse ben yine laflarımı filmi izledikten sonrasına saklayayım.

Film ülkemizde 31 Mart 2017’de Kabuktaki Hayalet ismiyle vizyona girecek. Filmin oyuncu kadrosunda ise Scarlett Johannson, Takeshi Kitano, Juliette Binochet ve Michael Pitt gibi isimler yer alıyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
Super Mario DJ Battle!

ABD Bağımsızlık Günü şerefine Philledelphia’da düzenlenen Fourth of July Jam konserinde çok ilginç bir DJ...

Ghost Busters Steam Punk Style!

Steam Punk'ı çok severim (evet Wild Wild West'i de sevmiştim!). Ghost Busters'ı sevmeyen yok sanırım....

Kapat