Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Rings’den Yeni Fragman

geekstra_rings-2

Daha önce şurada haberini sizlerle paylaştığımız Rings filmi için yeni bir fragman paylaşıldı. Samara’nın ağızından kendi hikayesini dinlediğimiz bu videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Ring’in digital ortama geçişi kaçınılmazdı fakat kasetten streaminge geçmiş olması sanki biraz işin gerilimini azaltmadı mı sanki? Evet video kaset ve televizyonun her evde olduğu ve herkese ulaşma potansiyelinin verdiği gerilim hissi orijinal Ring/Ringu filmlerinin ana vurgularından biriydi fakat bir yandan da yapay da olsa video kasetin dağıtım ağı, erişim kapasitesi ve hızı belki de bilinç altında bir koruma kalkanı görevi görmüş ve gerçekten de böyle bir kasetin belki de henüz bize ulaşmadığı gibi bir düşüncenin kafamızda yer edinmesine neden oluyordu.

İş internete taşınınca sanki tüm dünya aynı günde aynı videoya mağruz kalacak ve “7 günde tüm insanlık ölecek” gibi hissediyorum. Sıra beklemeden toplu katliamın bir parçası olabileceğim duygusu nedense korku faktörünü azaltıyor. “Bu b*k yalnızca benim başıma gelmiyor bak şimdiden 165732454 tık almış”…

Bu arada Gore Verbinski versiyonundaki kaset görüntülerinin olduğu gibi kullanılıyor oluşu çok hoşuma gitti. Filmin en rahatsız edici ve korkunç şeyi o videoydu.

Javier Gutierrez tarafından yönetilen film bir önceki filmden 13 yıl sonrasını anlatacak ve yep yeni bir oyuncu kadrosu ile karşımızda. Vincent D’onofrio, Johnny Galecki, Laura Wiggins, Matilda Anna Ingrid Lutz gibi isimleri görmek mümkün.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
kamandi
KAMANDI

Kamandi, the Last Boy On Earth #1 kapağı (1972 - Jack Kirby ve Mike Royer)...

psn-plus
PSN Plus Mart 2014 Oyunları

Selamlar Konsol müdavimleri ! Mart ayı yaklaşıyor... Tabi ki Mart 2014 için PSN Plus rotasyonu...

Kapat