Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Thor Ragnarok Teaser Fragmanı Ve Posteri Görücüye Çıktı

Thor karakteri kendisine geniş bir hayran kitlesi oluşturmuş olsa da aynı şeyi Thor filmleri için söylemek pek mümkün değil. Bu görüşüm sadece filmlerin aldığı eleştirilerden kaynaklanmıyor. Finansal veriler de bu görüşümü destekler nitelikte. Thor filmleri, en çok hasılat yapan MCU filmleri sıralamasında 10. ve 11. sırada bulunuyor. Yani başka bir deyiş ile bu iki filmde uygulanan Asgard’lı yıldırım tanrısının, Midgard’lı (dünyalı) güzel kız eşliğinde epik hikayeleri formülü pek işe yaramamış durumda.

Disney’in en çok takdir ettiğim yanlarından birisi,  yeterince iyi işlemeyen ürünlerini ,o ürünlerin izleyicisinin istekleri doğrultusunda değiştirebilmesi. Bunu daha önce Captain America serisinde yaptıklarını görmüştük. Şimdi ise bu tarz değişim ile Thor serisinde de karşılaşacağız gibi görünüyor. Çünkü Thor Ragnarok fragmanından gördüğümüz kadarı ile Thor serisi epik hikaye takıntısından sıyırılıp Guardians of the Galaxy tarzı eğlence unsurunu daha fazla öne çıkaran bir havaya bürünmüş.

Fragmanda 80’ler tarzı renkli fontların kullanılması ve bununla uyumlu şekilde müzik olarak efsanevi rock grubu Led Zeppelin’in ”Immigrant Song” şarkısının seçilmesi seride gidilen değişimi açıkça gösteriyor. Bu yeni havanın  Thor serisine çok yakıştığını düşünüyorum.

Bugün fragman haricinde bide aynı tonlara sahip bir poster yayımlandı.

C9Dml6-VYAAcDYg

Taika Waititi tarafından yönetilen Thor: Ragnarok, 3 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek. Filmin oyuncu kadrosunda Chris Hemsworth, Idris Elba, Jaimie Alexander, Cate Blanchette, Anthony Hopkins, tessa Thompson, Karl Urban, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch gibi isimler yer alıyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

 


Comments to [Fragman] Thor Ragnarok Teaser Fragmanı Ve Posteri Görücüye Çıktı

  • Hulk’a da doyacağımız söylenmişti, merakla bekliyoruz. Hadi Thor G.o.t.G tarzına evrildi, DC’de hemen Suicide Squad filminde aynı tonu yakalamaya çalışmasına ne demeli, cidden MCU bu işi biliyor.

    Sonsuz 11 Nisan 2017 15:05 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Amy Acker Agents of Shield’da!

Beni bilen Amy Acker’ı ne kadar çok sevdiğimi bilir. Teee Angel zamanından beri çok severim...

From Dusk Till Dawn Dizisinden İlk Fragman

Ülkemizde Gün Batımından Şafağa adıyla gösterilmiş güzide Tarantino filmi From Dusk Till Dawn'ın dizi projesinden...

Kapat