Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Yeni Planet of the Apes Fragmanı: Gezegenin Kaderi Artık Bu Son Savaşta Belirlenecek

Andy Serkis’li yeni Planet of the Apes film serisi her film üzerine koyarak ilerleyen, şimdiden gelmiş geçmiş en iyi üçlemelere adını yazdıracağına pek bir şüphe bırakmayan bir seri bana kalırsa.

Üçlemenin son filmi War for the Planet of the Apes’in son çıkan fragmanı da bunu doğrular nitelikte açıkçası. İnsan-ape ilişkisi son kırılma noktasına gelmiş, gezegenin ve türlerin geleceğini etkileyecek son savaşta artık sıra. Ceaser yine son derece karizma, mekanlar ve aksiyon da göz dolduruyor. CGI ve motion capture için ise denebilecek en ufak negatif bir şey yok. İlk filmde bile çığır açıcı seviyede iyiydi, artık iyice gerçekçilik sınırları zorlamaya başladılar.

Filmin insanları temsil eden tarafından Woody Harrelson da çok iyi gözüküyor. Andy Serkis’ten rol çalacağı aşikar. Yönetmen koltuğunda serinin 2. filminin, ve aynı zamanda gelecek Batman filminin de yönetmeni olacak olan Matt Reeves var. Bu yönden de emin ellerde olduğumuzu söyleyebiliriz.

Onca film arasında benim bu yaz en çok merakla ve heyecanla beklediğim film bu sanırım. Bunu boşa çıkarmayacağına olan güvenim de oldukça fazla. At üzerinde dört nala giden ape görmek de zaten her zaman ayrı keyif 😀 Bakalım bu son savaşta kazanan taraf kimler olacak?

Kadrosunda Steve Zahn, Amiah Miller, Karin Konoval, Judy Greer and Terry Notary ve gibi isimleri de bulunduran film 14 Temmuz’da vizyona girecek.


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
GPoD 54: 2017’nin İlk GPoD’u

Selam Gençler! 2017’nin ilk GPoD’u ile karşınızdayız! Kafkaesk ve R.ist.T.O. uzun bir aradan sonra yeniden...

Hugh Jackman’ın Son Wolverine Filmi Logan’ın DVD’sini Hediye Ediyoruz!

Selam gençler!, Hugh Jackman'ın son defa Wolverine olarak kamera karşısına geçtiği ve ekip olarak oldukça...

Kapat