Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Yeni Planet of the Apes Fragmanı: Gezegenin Kaderi Artık Bu Son Savaşta Belirlenecek

C8MLeQQUQAAA47r

Andy Serkis’li yeni Planet of the Apes film serisi her film üzerine koyarak ilerleyen, şimdiden gelmiş geçmiş en iyi üçlemelere adını yazdıracağına pek bir şüphe bırakmayan bir seri bana kalırsa.

Üçlemenin son filmi War for the Planet of the Apes’in son çıkan fragmanı da bunu doğrular nitelikte açıkçası. İnsan-ape ilişkisi son kırılma noktasına gelmiş, gezegenin ve türlerin geleceğini etkileyecek son savaşta artık sıra. Ceaser yine son derece karizma, mekanlar ve aksiyon da göz dolduruyor. CGI ve motion capture için ise denebilecek en ufak negatif bir şey yok. İlk filmde bile çığır açıcı seviyede iyiydi, artık iyice gerçekçilik sınırları zorlamaya başladılar.

Filmin insanları temsil eden tarafından Woody Harrelson da çok iyi gözüküyor. Andy Serkis’ten rol çalacağı aşikar. Yönetmen koltuğunda serinin 2. filminin, ve aynı zamanda gelecek Batman filminin de yönetmeni olacak olan Matt Reeves var. Bu yönden de emin ellerde olduğumuzu söyleyebiliriz.

Onca film arasında benim bu yaz en çok merakla ve heyecanla beklediğim film bu sanırım. Bunu boşa çıkarmayacağına olan güvenim de oldukça fazla. At üzerinde dört nala giden ape görmek de zaten her zaman ayrı keyif 😀 Bakalım bu son savaşta kazanan taraf kimler olacak?

Kadrosunda Steve Zahn, Amiah Miller, Karin Konoval, Judy Greer and Terry Notary ve gibi isimleri de bulunduran film 14 Temmuz’da vizyona girecek.


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Menu
Devamını oku:
COVER
Balkon Keyfi 70: Legion

Selam Gençler! Yoğunluk nedeniyle podcastlerimizin sızı biraz düştü kusura bakmayın. Muhtemelen R.ist.T.O.'nun yoğunluğu Haziran sonuna...

COVER
Balkon Keyfi 71: Wonder Woman

Selam Gençler! Havalar güzelleşti, Saygın ve R.ist.T.O. yine balkonlara taştı! Warner Bros iş birliği ile...

Kapat