Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Han Solo Filminin Yeni Yönetmeni Ron Howard Oldu

Star Wars dünyasında Han Solo filminin yönetmenleri Phil Lord ve Christopher Miller’ın kovulması ile yaşanan depremin ardından, Lucasfilm başkanı Kathleen Kenedy konu ile ilgili yaptığı açıklamada, projeyi devam ettirecek yönetmenin yakında duyurulacağını belirtmişti. Filmin yeni yönetmeninin Ron Howard olduğu, Star Wars resmi sitesinden Kathleen Kenedy’nin şu sözlerini içeren bir açıklama ile bugün duyuruldu:

Lucasfilm olarak, yaptığımız her filmin en büyük hedefinin, George Lucas’ın 40 yıl önce başlattığı efsanenin ruhunu daha ileriye taşıma sevinci olduğunu düşünüyoruz. Bu düşünce dahilinde, Ron Howard’ın yeni Han Solo filminin yönetmeni olacağını ilan etmenin heyecanını yaşıyoruz. Harika bir senaryomuz, oyuncu kadromuz, yapım ekibimiz ve iyi bir film yapma vaadimiz var. Filmin çekimlerine 10 Temmuz 2017’den itibaren devam edilecek.

ron-howard-tall

Fotoğraf: Ron Howard

En çok 4 akademi ödüllü A Beautiful Mind filmi ile tanınan Ron Howard, bu film haricinde The Da Vinci Code, Apollo 13 ve Cinderella Man gibi başarılı yapımlara da imza atmış bir yönetmen. Lucasfilm, Phil Lord ve Christopher Miller gibi genç yönetmenlerden umduğunu bulamayınca gemiyi daha sağlam bir limana yanaştırmayı tercih etmişe benziyor. Şahsen yönetmen koltuğunda Phil Lord ve Christopher Miller varken Han Solo filmi için pek bir beklentim yoktu. Ancak, Apollo 13’ün yönetmeninin çektiği bir Star Wars filmi izleyecek olmanın, filme heyecan duymaya başlamak için başlı başına bir sebep olduğunu düşünüyorum.

Henüz ismi açıklanmamış olan Han Solo filmi, 25 Mayıs 2018 tarihinde vizyona girecek.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Zombi Oyunlarının Eski Tadı Kalmadı Mı? Buyrun Gerçeğine

Zombi teması, hangi zamanda olursak olalım bir şekilde yolunu bulup popülerlik listesinde birinci sıraya oturmasını...

Lady Deadpool Copslay

Deadpool'u bilen biliyor. "Pekiii Lady Deadpool kimdi lan?" diye düşünenler için ufak bir hatırlatma yapayım....

Kapat