Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Live Action Fullmetal Alchemist’ten Alphonse Elric Görüntüsü

Live Action Fullmetal Alchemist’ten Alphonse Elric Görüntüsü

Fullmetal Alchemist manga ve animelerini biliyorsunuzdur diye tahmin ediyoruz. Daha önce de sizlerle paylaştığımız üzere Japonya’da Fullmetal Alchemist’in live action filmi çekilmekte.

Warner Bros. Japan’in yapımına destek verdiği (eğer başarılı olursa Hollywood versiyonunu da bekleyebiliriz) filmden ilk defa ana karakterler olan Elric kardeşlerin küçüğü Alphonse Elric’in yakından bir görüntüsü paylaşıldı.

Hiromu Arakawa tarafından yazılıp çizilen Fullmetal Alchemist 2001-2010 yılları arasında yayımlandı ve 27 ciltte toplandı. Mangadan uyarlanan iki anime serisi (Fullmetal Alchemist ve Brotherhood) dışında iki de uzun metraj animasyon filmi olan Fullmetal Alchemist, simyanın hayatın bir parçası olduğu bir dünyada ölen annelerini hayata döndürmeye çalışırken büyük tramvalar yaşayan iki yetenekli simyacı kardeşin maceralarını konu alıyor.

Annelerini hayata getirmeye çalışırken Elric kardeşlerden ağabey Edward kol ve bacağını, Alphonse ise tüm vücüdunu kaybeder. Edward, Alphonse’un ruhunu bir zırha bağlamayı başarır ve kardeşlerin vücutlarını geri kazanma yolculukları başlar.

Fullmetal Alchemist’in live action filmi 1 Aralık’ta Japonya’da vizyona girecek.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] The Belko Experiment İçin Claymation Fragman

James Gunn’ın yazdığı The Belko Experiment için yeni bir clamation (kil veya hamur ile yapılan...

GÖLGELERİN GÜCÜ ADINA!

80'lerde çocuk olanları daha çok heyecanlandırabilecek bir haberle çıkageldi bugün Mill Creek Entertainment. He-Man and the Masters...

Kapat