Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Star Trek Filmi İçin Tarantino Sesleri Yankılanıyor !

Quentin Tarantino (Director) on the set of INGLOURIOUS BASTERDS.

Baştan şunu söyleyelim: Quentin Tarantino çok kendine has bir tarza sahip yönetmen, nevi şahsına münhasır diyebileceğimiz bir sinematik anlayışı var. Sinemaya gerçekten gönül vermiş birisi. Yaptığı her film ile sinemasever herkesi heyecanlandıran, sektöre damga vurmuş birisi. Öyle ki Tarantino geçtiğimiz günlerde Harvey Weinstein olayları yüzünden yapımcı arayışına girdi. Hollywood’un  büyük şirketleri sıraya girdi resmen. Öyle büyük önem arz eden bir isim Tarantino.

Kendisi zamanında, on film çekip sinemayı bırakacağını açıkladı. Şu an dokuzuncu filminin hazırlıkları sürüyor. 1969 yılında geçecek olan filmin ismi henüz açıklanmış değil. Kısacası, Tarantino yavaştan sinema macerasının sonuna doğru geliyor.

Left to right: John Cho plays Sulu, Anton Yelchin plays Chekov, Karl Urban plays Bones, Chris Pine plays Kirk, Zachary Quinto plays Spock and Simon Pegg plays Scotty in Star Trek Beyond from Paramount Pictures, Skydance, Bad Robot, Sneaky Shark and Perfect Storm Entertainment

Daha önce bir Star Trek projesine sıcak baktığını belirtmişti usta yönetmen. Deadline haberine göre ise Quentin Tarantino gerçekten bir Star Trek filmi yapacak gibi gözüküyor. Habere göre: Tarantino ve yeni Star Trek filmlerinin yapımcısı J.J Abrams bir yazar ekibi oluşturma planı yapıyorlar. 2009 yılında yeniden başlayan Star Trek serisinin dördüncü filmi için Quentin Tarantino’nun fikrinden yola çıkılacak. Projenin yönetmeni olarak yine Tarantino ismi düşünülüyor. Yapımcı koltuğunda ise J.J Abrams’ın oturması bekleniyor. Yapımcı stüdyo Paramount tarafından konuyla ilgili bir açıklama gelmedi henüz.

Quentin Tarantino ve Star Trek ?  Açıkçası, Quentin Tarantino isminin geçtiği herhangi bir film için en önden bile bilet alır izlerim. Hem Tarantino için hem de Star Trek külliyatı için sıra dışı bir deneyim olacağı kesin. Usta yönetmen Star Trek yöneterek mi sinemaya veda eder, bilemeyiz. Belki de onuncu filmi için başka planları vardır. Daha kendi tarzında bir veda düşünüyor olabilir. Ancak, ne olursa olsun Tarantino imzalı bir Star Trek filminden bahsediyoruz. Heyecanlanmamak mümkün değil !

Siz neler düşünyorsunuz ? Yorumlarınızı esirgemeyin !

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
geekstra_tnmt2
[Fragman] Ninja Kaplumbağalar 2 İkinci Fragman

Maykıl Bey'in yapımcılığındaki Nickelodeon'un TMNT filmi hakkındaki düşünceleriniz nedir bilmiyorum fakat çocukluk anıları ve nostaljiyle...

black-bolt
Inhumans’ın Showrunner’ı Belli Oldu!

Geçenlerde şurada vizyon tarihini sizinle paylaştığımız Inumans dizisinde yeni bir gelişme oldu! Marvel TV, gelecek...

Kapat