Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Star Wars Obi-1 2 3 Çocuk Kitabı

Bu haberle karşılaştığımda bunu paylaşmasam olmaz dedim.

Ara ara çocuğum olsaydı hangi filmi, diziyi, animeyi veya çizgi romanı hangi sırada onunla paylaşırdım diye düşünüyorum. Bununla ilgili bir liste yapmayı bile düşündüm.

Sonra Saygın’ın oğlu Ege ile birlikte Lego setleri yapma hayali, Youtube’da çocuğu izlesin diye çektiği renk ve mevye sebze videoları geldi aklıma. Tabii ki bu tür düşünceleri ilk akla getirenler bizler değiliz.

Calliope Glass ve Caitlin Kennedy’nin yazıp Katie Cook’un çizdiği Obi-1 2 3 çocuklara saymayı öğreten bir kitap ama adından da anlaşılacağı üzere tamamıyla Star Wars evrenini referans alarak yapıyor bunu.

Aşağıdaki sayfalar size daha iyi bir fikir verecektir.geekstra_star wars obi 123 (4) geekstra_star wars obi 123 (3) geekstra_star wars obi 123 (2) geekstra_star wars obi 123 (1)Bu kitabın lisansını biri alıp bassa ya Türkçe olarak? Marmara Çizgi?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Marvel’s Agents of Shield’e Spin Off – Most Wanted

Sanırım daha önce Agents of Shield’dan spin-off bir dizi yapılacağından bahsetmiştik. Fakat söylentiler dönmeye başladıktan...

Uncharted Filminin Çekimleri 2015’de Başlıyor

2008'den beri süren bekleyiş nihayet sona eriyor, Uncharted sinema uyarlamasının çekimlerine önümüzdeki yılın ilk aylarında...

Kapat