Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Liste] IMDB’nin Top 10 Listesindeki Filmleri İzlemek İçin 10 Neden!

IMDB puanlaması kullanıcı bazlı olduğu için eleştirmenler tarafından her  zaman tasvip edilmez. Ancak yine de kullanıcı oylarıyla belirlenmiş belki de “Dünyanın En iyi 10 Filmi“ni hala izlemediyseniz, o filmler ve onları “neden” izlemeniz gerektiği.

Fight Club

Dram

Kısa Özet : Hayatı tek düze olan ve bundan bıkan bir adamın Tyler Durden(Bradd Pitt) ile tanışmasıyla hayatı baştan aşağı değişir.

Fight Club ile ilgili görsel sonucu

Neden İzlemeliyim ? : Herşeyden önce hala izlemediyseniz spoiler almadan acilen izlemeniz gerek. Onun dışında elimizde fazlasıyla iyi bir senaryo, iyi yazılmış karakterler ve toplumsal eleştiri bulunuyor. Yönetmen David Fincher cidden sinematografik olarak iyi bir film yaparken, anlatmak istediği hikayeyi de çok iyi anlatıyor. Yönetmenimiz kamerasında sizinle küçük küçük oynarken arkadaki hikayeyi karakterler ve özellikle “Dövüş Klübü” konsepti ayakta tutup, izleyiciyi meraka sürüyor. Aynı adlı kitaptan alıntı hikayemizin yaptığı hiciv veya anafikri ise kısaca insanın özünde para, şöhret, saygınlık, güzellik gibi tüm önemli şeylerin anlamsız yalanlar olduğunu, bunlara ihtiyacın olmadığını söyler.

Önceki1 - 9Sonraki
Klavyenizi ← → kullanarak ilerleyin


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
AMAN BATMAN!

"Dediydim ben zamanında sana Batman bu kızdan sana hayır gelmez diye!"

Ragnarok Odyssey ACE Çıktı !

Biraz eski, fakat otoritelerce saygı duyulan bir evrendir Ragnarok. PC platformu dışında konsollara özel olarak...

Kapat