Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Black Panther Setinden İlk Görüntüler

Tüm MCU projeleri bizi heyecanlandırıyor ama benim en çok beklediğim filmler devam filmlerinden ziyade, Black Panther, Captain Marvel gibi yeni karakterlerin solo filmleri olacak gibi.

Black Panther filminin çekimleri Atlanta’da başladı ve Atlanta Filming ve Just Jared Twitter hesapları Black Panther setinden ilk görüntüleri paylaştı.

Black Panther/T’Challa karakterini Captain America: Civil War filminde görmüş ve hayran kalmıştık. Yine Civil War’da tanıtılan bir başka karakter olan Martin Freeman’ın Everett K. Ross karakteri de bir kes daha karşımızda olacak gibi görünüyor.

Creed’in yönetmeni Ryan Coogler’ın yönetmen koltuğunda olduğu (ve yazarlardan biri olduğu) film 16 Şubat 2018’de vizyona girecek ve oyuncu kadrosunda Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Danai Gurira, Lupita Nyong’o, Angela Bassett, Forest Whitaker, Winston Duke, Florence Kasumba  gibi isimler bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Comments to Black Panther Setinden İlk Görüntüler

  • Keyifle takip ediyoruz, çok yaşa Marvel Paşa =D

    Sonsuz 27 Ocak 2017 16:26 Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
Black Widow Cosplay

Bugünkü Cosplay Galeri konuğumuz Black Widow, nam-ı diğer Natalia Romanova/Natasha Romanoff/Natalia Alianovna "Natasha" Romanova! Stan...

[Fragman] Twin Peaks’ten İki Yeni Teaser

David Lynch’in çığır açan dizisi Twin Peaks’in geri dönüşünün bizi ne kadar heyecanlandırdığını biliyor musunuz?...

Kapat