Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Guardians of the Galaxy Vol. 2’nin Basın Gösteriminden Filmin İlk İzlenimleri

Guardians of the Galaxy Vol. 2, şüphesiz  2017 yılının en çok beklenen filmlerinden biri konumunda. Geçtiğimiz pazartesi günü Marvel Stüdyoları tarafından düzenlenen bir özel gösterim ile film, ilk kez basın mensuplarına gösterildi. 24 Nisan’a kadar filmin bir incelemesinin yayınlanması  yasak olsa da, Marvel Stüdyoları gösterime katılanların, filmle ilgili spolier içermemesi şartıyla ilk izlenimlerini belirtmelerine izin vermiş.

İşte o izlenimlerin öne çıkanları:

Aaron Couch ( The Hollywood Reporter yazarı) : Daha önce hiç bir basın gösteriminde bu kadar çok kahkaha duymamıştım. İnsanlar Guardians of the Galaxy Vol. 2’yi çok sevecek gibi görünüyor. Daha fazlasını söyleyemem. (şimdilik)

Erik Davis (Fandango.com editörü) : Guardians of the Galaxy Vol. 2, heyecan verici, komik, muhteşem ve çok ağlatacak bir film. Bu film birçoklarının yeni favori Marvel filmi olacak.

Brandon Davis (Comicbook.com yazarı) : Guardians of the Galaxy Vol. 2’yi çok sevdim. James Gunn bir kahraman ve sürpriz yüzler şovu çalıyorlar.

Mike Ryan (Uproxx.com editörü) : Guardians of the Galaxy Vol. 2 gerçekten çok eğlenceli bir film. Empire Strikes Back filminin yaptığı gibi karakterleri ayırma stratejisini uyguluyor. Drax’a yuh diyorum. Baby Groot şovu çalıyor. Ayrıca, filme geldiğiniz zaman bir değil, iki değil, üç değil, tam dört credits sonrası sahne için salonda kalın.

Germain Lussier (Gizmondo.com yazarı) : Guardians of the Galaxy Vol. 2 pek çok sürprizle ve beklenmedik bir duygu yoğunluğu ile dolu. Marvel’in bir başka kazananı.

Jeff Sneinder (The Insneider blogu yazarı) : Mantığın sesi olmaktan nefret ediyorum ama Guardians of the Galaxy Vol. 2 ilki kadar iyi değil. Eskiden insana yeni gelen şeyler, şimdi zorlama zorlama gibi geliyor. 2.5/4 yıldız

5 Mayıs’ta vizyona girecek olan film yine James Gunn tarafından yönetiliyor ve Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Mautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Michael Rooker, Karen Gillan, Glenn Close gibi ilk filmde gördüğümüz kadronun dışında Kurt Russel, Elizabeth Debicki, Pom Klementieff gibi yeni isimleri de kadrosunda bulunduruyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

 


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Yeni Guradians of the Galaxy Vol.2 Görselleri

Filmin vizyon tarihi giderek yaklaşıyor ve bu aynı zamanda yaşlandığımız anlamına gelse de kimin umurunda?...

Margot Robbie ve Domhnall Gleeson Goodbye Christopher Robin Filminde Olabilir

En sevdiğim filmler listemde kesinlikle ilk 3’te yer alan About Time filminde Margot Robbie ve...

Kapat