Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Spider-Man Kostümü Hakkında Detaylar

geekstra_spiderman

Bu haber de pek yeni sayılmaz ama şuracıkta dursun. Benim “gelmiş geçmiş en iyi Spider-Man filmi” olacağına inancımın tam olduğu Spider-Man: Homecoming’de şimdiye kadar görmediğimiz aşırı teknolojik bir Spider-Man kostümü bizi bekliyor.

Iron-Man ile kanka olmanın faydaları. Oraya varır mı bilmiyorum ama Peter Parker büyüyüp kocaman adam olup kendi kostümünü yeniden tasarlayana kadar en iyisi bu!

Açıkçası koltuk altı ağları her ne kadar pratik ve mantıklı bir aparat olsa da tasarım açısından benim hiçbir zaman çok hoşuma gitmemişti. Fakat diyorum ya gökdelenden gökdelene ağ atan birisinin illaki havada süzülme ihtiyacı olacaktır, mantıklı.

Tabii gözlerin diyafram ayarının yapılabiliyor olması bizim çizgi roman ve animasyonlardan alışık olduğumuz fakat filmlerde hiçbir zaman göremediğimiz, Spider-Man’in ifadesine zenginlik katacak.

7 Temmuz’da vizyona girecek olan Spider-Man: Homecoming filmini Jon Watts yönetiyor ve oyuncu kadrosunda Tom Holland, Donald Glover, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Jon Favreau gibi isimler var.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Menu
Devamını oku:
Escape-From-Tomorrow
ESCAPE FROM TOMORROW [FRAGMAN]

Hatırlar mısınız veya dikkatinizi çekmiş miydi bilmem ama geçen hafta Disneyland'te (de?) gizli gizli çekilmiş...

geekstra diablo 3 cover
DIABLO 3 EXPANSION VİDEOSU

Sanırım çoğu Blizzard ve Diablo severler Gamescom'da gösterilen bu sinematiği daha önce izlemiştir. https://www.youtube.com/watch?v=ZZtRlAi343Y Şimdi...

Kapat