Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Injustice 2’den Joker ve Darkseid Videoları Yayınlandı

2013 yılında piyasaya çıkan ve büyük beğeni toplayan Injustice: Gods Among Us’ın devam oyunu olan Injustice 2’den, Joker ve Darkseid’i tanıtan iki oynanış videosu yayınlandı.

Joker videosunda gördüğümüz, karakterin özel hareketlerinden biri, A Death In The Family çizgi romanını okumuş olanlara çok tanıdık gelebilir.

batman death

Image via DC Comics

Teen değerlendirmesi alan bir oyunda böyle bir sahne görmek beni bir yandan şaşırtırken, bir yandan da keşke oyun Mortal Kombat serisi gibi R rated olsaymış dedirtti.  Joker’ın karakter modellemesini, Jared Leto’nun Joker’inden nasibini almış olduğu için pek beğenmedim. Ancak karakterin animasyonları gerçekten çok iyi görünüyor.

Darkseid’ın ise hem karakter modellemesi, hemde karakter animasyonları çok iyi görünüyor. Bu konuda NetherRealm’in hakkını teslim etmek gerek. Bu arada Darkseid olarak oynamak için, oyuna ön sipariş ile sahip olmak gerektiğini belirtmeliyim.

NetherRealm Studios tarafından geliştirilen Injustice 2, Warner Bros Games etiketi ile 25 Mayıs 2017 tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için satışa sunulacak.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
YAŞLILAR FLAPPY BIRD OYNARSA

  Düzenli olarak takip etmesem de TheFineBros ekibinin "Elders Try" videolarını severim. Her ne kadar Flappy Bird...

AVATAR 2 NE DURUMDA??

AVATARIM NERDE!!!!!!!! Niye milyarlarca insanın her Cuma, Cumartesi ve Pazar dualarında mention geçtikleri Avatar filmi...

Kapat