• Home
  • keyboard_arrow_right OYUN
  • keyboard_arrow_right PLAYSTATION
  • keyboard_arrow_right Overwatch’a Yeni Etkinlik Geliyor! Insurrection!

OYUN

Overwatch’a Yeni Etkinlik Geliyor! Insurrection!

Claymore 11 Nisan 2017


Background
share close

“Blizzard bir FPS oyunu yapsa nasıl olurdu acaba?” sorusuna verilen en güzel cevap olarak çıktı Overwatch. 2016 Mayıs ayında piyasa çıktığından bu zamana da önlemez bir yükseliş içerisinde. Blizzard’dan babam çıksa yerim sloganımla betasından beri ben de bu yükselişte emeği geçenlerden biriyim! Quake 3 Arena, Unreal Tournament ve Half life ile haşır neşir olmuş son neslin bir üyesi olarak uzun zaman sonra MMOFPS’lerde aradığım hızı, heyecanı ve atmosferi sonunda Overwatch’ta bulabildiğimi söyleyebilirim.

Overwatch’ı oynuyor ya da yakından takip ediyorsanız, dönem dönem gelen etkinliklerden de haberdarsınızdır. Festival tadında geçen bu etkinler beraberinde yeni haritalar, oyun modları ve kostümler getirebiliyor. Bu yüzden pek çoklarımızın heyecanla beklediği, bizi sandık açma çılgınlığına iten her yeni ekinlik duyurusunu alkışlarla, tezahüratlarla karşılıyoruz. Dün itibariyle duyurulan yeni etkinlik ise Insurrection yani İsyan.

Playstation Fransanın Youtube’ta paylaştığı fragman ile sızan (ki daha sonra kaldırıldı) Insurrection, yeni bir oyun modu ve yeni kostümler vaadiyle geliyor. Bu yeni mod King’s Row haritasının gündüz vaktinde geçiyor ve Overwatch evreninin en önemli olaylarından biri olan Omnic saldırısını konu alıyor. Takım olarak akın akın gelen Omnic kuvvetlerine karşı mücadele vereceğiz gibi duruyor. Fragmanda aynı zamanda yeni kostümler de görücüye çıkıyor. Overwatch timinin ve Blackwatch‘un (Overwatch’ın gizli operasyonlar timi) kostümleri ayrı ayrı güzel duruyor. Ancak tabii ki favorilerim Blackwatch kostümleri oldu. Overwatch kostümlerinin, nostaljik tarzının ise ayrı bir güzelliği olduğunu inkar edemem.

 

Etkinlik başlangıç tarihi ise 11 Nisan olarak duyuruldu. Yani siz bunu okuduğunuz sıralarda Overwatch’unuza çoktan yeni bir güncelleme gelmiş olabilir.

Ah, my friends, what’s with all this standing around? There’s glory to be won! – Reinhardt

 

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Avatar
Yazar

Claymore

Kral’ın Takvimi’ne göre 490 yılında Quel’Thalas’ta bir elf olarak dünyaya geldi. 632 yılında Arthas’ın Scourge’ünün Quel’Thalas’ı işgali sırasında Sunwell’i savunurken hayatını kaybetti. 639 yılında Arthas tarafından Eastern Plaguelands’ta bir death knight olarak tekrar diriltildi ve onun için savaşmaya başladı. Silah arkadaşı Darion Morgraine’in başlattığı isyana katılarak Arthas’ın boyunduruğundan kurtuldu ve Horde’a katıldı. Daha sonra Lonca’yı kurdu. Hemi, Arha ve Rhathas ile sayısız savaşa katıldı. Şu an lideri olduğu Death Knight birliği Knights of the Ebon Blade’nin kalesi Acherus’ta yaşıyor. Simyacılık ve otacılık ile geçimini sağlıyor ve kitap yazmaya devam ediyor.

list Arşiv

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.