Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Star Wars Battlefront II TV Reklamına Göre Oyunda Bütün Dönemler Yer Alacak

Battlefront II, Hideo Kojima’nın Death Stranding’inden sonra en çok beklediğim oyun diyebilirim. Özellikle oyunun yapımcı firması Dice’ın, oyunda hikaye modu olacağını ve ışın kılıcı oynanışına önem vereceklerini açıklamasından sonra oyuna duyduğum heyecan daha da artmıştı. Oyun ile ilgili ilk görüntüleri 13 Nisan’da başlayacak olan Star Wars Celebration’da görmeyi beklerken, bugün internete oyunun bir televizyon reklamı düştü. Tamamen oyun içi görüntülerle hazırlanmış bu reklam gerçekten çok güzel görünüyor.

Reklamın ilk kısmı oyunun hikaye modu ile alakalı. Endor semalarında patlayan Death Star eşliğinde konuşan karakterimizin repliklerine baktığımız zaman, hikayenin Return of the Jedi ile The Force Awakens arasındaki dönemde geçeceği anlaşılıyor. Direk filmlerden bir bölüm almak yerine filmlerde işlenmeyen bir dönemi ele almaları bence doğru tercih olmuş. Böylelikle Dice bize daha özgürce yazılmış bir hikaye sunabilir. Zaten filmlerin birebir oyunlara aktarımının iyi sonuç vermediğini şimdiye kadar çıkmış olan onlarca film oyununda gördük.

tfgravpv8c2hifxrnxbl

Reklamın ikinci kısmı ise tüm Star Wars hayranlarını sevince boğacak cinsten. Reklamda geçen söz şu : ”Fight Multiplayer Battles , Across All Eras” (Bütün Dönemlerde Geçen Multiplayer Mücadelelerinde Savaşın) . Ardından sırasıyla ışın kılıcını açan Darth Maul ve karşındaki Yoda’ı daha sonra Rey ve Kylo Ren’i görüyoruz.Böylece Battlefront II ‘nin tüm Star Wars filmlerini kapsayacağı ilan edilmiş oluyor. Hatta reklamın onunda oyunu pre-order ile alanların The Last Jedi filminin kahramanlarına da sahip olacağı belirtilmiş.

ehgebfroqh5dd48ja6we

bxkbdjk786xjwvr2qftn

Bütün bu güzelliklerin arasında en çok dikkatimi çeken kısım Maul ve Yoda’nın olduğu bölüm oldu. Eğer Jedi Knight serisi kadar iyi ışın kılıcı mekaniklerine sahip bir duello modu yaptılarsa, bu mod oyunun diğer bütün güzelliklerinin önüne geçebilir.

ej5cmw76yyekvowor5pk

Reklamda herhangi bir çıkış tarihi belirtilmemiş. Muhtemelen oyunun çıkış tarihini ve oyun hakkındaki diğer detayları Star Wars Celebration’daki Battlefront II panelinde görme şansına sahip olacağız.

Güncelleme: Yazıya ilk eklenen video kaldırıldığı için link değiştirildi. İkincisinin de kaldırılma ihtimaline karşı yazıya screenshotlar eklendi.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Haftalık Geek Bakışı 15 (16.03.2018 – 23.03.2018)

Selam Gençler! Nasılsınız? GPoD XL'in bu bölümünda Türkay, aranelwilibald, Kafkaesk ve R.ist.T.O. size haftanın geek...

Twin Peaks’in Prömiyer Tarihi Belli Oldu!

Efsane dizi Twin Peaks’in geri dönüşünü uzun bir zamandır sabırsızlıkla bekledik ve nihayet dizini prömiyer...

Kapat