Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Balkon Keyfi 63: Batman Forever & Robin

Selam Gençler!

Bu Balkon Keyfinde For Honor başta olmak üzere biraz oyunlardan sonrasında da yakın zamanın en kötü çizgi roman uyarlaması filmlerinden olan Batman Forever ve Batman & Robin’i ele aldık.

Bundan böyle ara ara Balkon Keyfinde “Kötü Çizgi Roman Uyarlamaları” olduğunu düşündüğümüz filmleri izleyerek yorumlayacağız. Sırada Daredevil (2003) ve Elektra var.

Howard The Duck ve Green Lantern’ı karşılıklı olarak listeden veto ettik. Aklınıza gelen ve izleyip değerlendirmemizi istediğiniz kötü bir çizgi roman uyarlaması film varsa lütfen bize ulaşın.

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz 🙂 . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

TuneIn Radio üzerinden dinlemek için tıkla!
iTunes üzerinden dinlemek için tıkla!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
Famke Janssen The Blacklist’in Spin-Off Dizisinde!

The Blacklist son zamanlarda en sevdiğim diziler arasında ilk 5’te yer verdiğim dizilerden. Zaten büyük...

TWITCH ÜZERİNDEN MOBİL OYUN STREAM ETME DÖNEMİ!

Asphalt 8 iOS’da Twitch üzerinden canlı stream edilebilen ilk oyun olacak. Türkiye’de de hızla popülerleşen...

Kapat