Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

GPoD 55: Anadolu’dan Avrupa’ya Özgürce!

Selam Gençler!

GPoD’un bu bölümünde başı sonu olmayan bir muhabbet ile karşınızdayız. R.ist.T.O.’nun ortaya attığı ve hiçbir zaman bir noktaya bağlanmayan “varsayalım ki…” şeklindeki sorulara Kafkaesk’in serbest çağrışımları eklenince yine lafın lafı açtığı ve kara deliğe sürüklendiği bir muhabbet ortaya çıkıyor!

Bu bölümde aslında Kim Stanley Robinson’ın Mars üçlemesini, ideolojileri, yönetim biçimlerini, ekonomik ve ekolojik sistemleri konuştuk.

Bu arada herkes Kafkaesek’in yeni davasına destek versin! Anadolu’dan Avrupa’ya (Avrupa’dan da Anadolu’ya tabii) devlet seyahat özgürlüğümüzü garantilesin!

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz 🙂 . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

TuneIn Radio üzerinden dinlemek için tıkla!
iTunes üzerinden dinlemek için tıkla!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
Fox X-Men Dizi Projesini Doğruladı!

Tv Insider'ın haberine göre, Fox Entertainment yetkililerinden Gary Newman, Fox ile Marvel arasındaki görüşme ve pazarlıkların...

Kevin Smith Dayımız İle Zombie Avlayın!

Activision, Call of Duty: Infinite Warfare için gelecek olan “Sabotage” DLC’sinde sürpriz bir içerik açıkladı....

Kapat