Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

GPoD 59: Bensenobizsizonlar

Selam Gençler!

Bu podcastimizi dinlemeden önce bir uyarımız var. Bu podcast istemsiz bir şekilde her zamankinden daha saçma sapan yerlere gitti. R.ist.T.O.’nun yer yer fazlasıyla naif ve entellektüel (zekice veya sofistike anlamında değil “düşünsel” anlamda) irdelemeleri nedeniyle istemediğimiz konulara teğet geçtik.

Umarım yanlış anlaşılmalara mahal vermemişizdir ve istemsiz bir şekilde de olsa birilerini kırmamışızdır.

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz   . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

TuneIn Radio üzerinden dinlemek için tıkla!
iTunes üzerinden dinlemek için tıkla!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Comments to GPoD 59: Bensenobizsizonlar

  • Kafka icinde bulundugun ruh haline tam olarak umutsuzluk diyoruz. Zamam zaman benzer şekilde hissediyorum. Bu podcastin kaydedildiği zamanı düşünürsek normal. Fakat bir süre sonra geçiyor(tekrar yakalayana kadar). İnsan bir şekilde yola devam eden bir canlı. Konuya gelirsek ristoyla paralel fikirlerim var. İnsanlığın önü açık, Star Trek gibi olacak ilerde. True Detective den bir sözle bitireyim:”Olaya yanlış bakıyorsun. İlk başlarda sadece karanlık vardı. Bence aydınlık kazanıyor.”

    Cagatay C 8 Mayıs 2017 22:31 Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
MTV Film ve Televizyon Ödülleri İçin Adaylıklar Açıklandı

Dünyaca ünlü müzik ve eğlence kanalı MTV'nin 1992'den beri her yıl düzenlediği  MTV Film ve...

[Fragman] Kaptan ve Iron-Man Teaserları

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı çıkış tarihi gün geçtikçe yakınlaşıyor ve 10 Mart’ta filmin yeni fragmanı...

Kapat