Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

OP! EP:01 Battlefront 2, Lootbox ve dahası! (2/2)

Selam Millet!
Yeni Podcastimiz OP!’nin ikinci bölümü nihayet burada (yaşasııııın!!!).
OP! Over Powered! Oyun Podcast’i!
Serinin ilk bölümünde yaptığımız muhabbetin devamı olan bu bölümde, ilk bölümün konuşmacılarının yanı sıra her podcaste maydanoz R.ist.T.O. da söz hakkı alıyor. Muhabbet en çok beklenen oyunlardan akıp gidiyor…
Podcast’i dinleyin diye çok da fazla uzun tutmuyoruz yine.

Ha, Destiny 2 PC platformunda bayağı yol adık. Geekstra klanı olarak küçük ama devamlı bir ekiple Bungie’nin tüm kusurlarına rağmen sağlam adımlarla ilerliyoruz. Eğer PC’de Destiny 2 oynuyorsanız ve bizimle birlikte o gezegen benim, bu gezegen senin koşturmak isterseniz klanımızın kapısı sonuna kadar açık. Aşağıdaki linki tıklayarak klan başvurusu yapmanız yeterli!

Ayrıca favori Podcast App’inize hemen alttaki rss adresimizi girip (kopyala/yapıştır) her yeni podcastten anında haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

http://geekstra.com/feed/podcast

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz  . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
Birer Soju İçer Miyiz?

Yukarıda gördüğünüz bayanın adı Han Ga-İn. Kore'nin en popüler oyuncularından kendisi. Herhalde çoğu Kore erkeği...

GPoD 28 – VR Seks ve Geleceğin Sporu

Selam gençler! Bu bölümde konumuz bir doğum kontrol yöntemi olarak VR (sanal gerçeklik) seks  ve...

Kapat