Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Modifiye Edilmemiş Orijinal Star Wars Üçlemesi Satışa Çıkacak!

geekstra_starwars

Star Wars hayranları bilir. Eğer bu dünyada Jar Jar Binks’in varlığını unutmak kadar zor bir şey varsa o da orijinal Star Wars üçlemesinin modifiye edilmemiş yüksek çözünürlüklü bir versiyonunu bulmaktır.

Şimdiye kadar George Lucas, her yeni film çıktıkça (veya canı sıkıldıkça) orijinal üçlemelere irili ufaklı eklemeler ve değişiklikler yapmış (Hayden Christensen’in Return of the Jedi’a eklenmesi gibi) ve günümüzde halen yüksek çözünürlüklü bir modifiye eilmemiş orijinal üçleme versiyonu bulunmamakta (en azından satışta).geekstra_starwarsİnanılır gibi değil ama Making Star Wars adklı siteye göre serinin 40. Yılını kutlamak için modifiye edilmemiş orijinal üçleme Blu-ray formatında piyasaya çıkabilir. Şimdilik resmi olarak doğrulanmış bir haber olmasa da orijinal üçlemenin hardcore fanları için ümit verici bir durum.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Menu
Devamını oku:
john wick kill count
John Wick: Chapter 2 Frag Infografiği

John Wick: Chapter 2’yi izlediyseniz muhtemelen salondan çıkarken kafanızda “acaba bu herif kaç kişi öldürdü...

geekstar_civil war (6)
Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Baron Zemo ’dan İlk Görüntü

Marvel, Etertainment Weekly aracılığı ile Kaptan Amerika Kahrmanların Savaşı’ından birkaç görüntü daha paylaştı ve bu...

Kapat