Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Yeni Bir Marvel Dizisi Geliyor

Daha önce şuarada DC CCO’su Geoff Johns’un Tweetinden yola çıkarak daha fazla DC dizisinin gelebileceğinden bahsetmiştik.

Şimdi de ABC’ye gelecek yeni bir Marvel projesi hakkında yeni gelişmeler olduğunu öğrendik. ABC başkanı Channing Dungey Joh Ridley’in yeni Marvel projesi hakkında bir açıklama yaptı.

John şuanda Marvel için bir senaryoyu yeniden yazmakta. Kendisi Londra’da American Crime’ın 3. Sezonu üzerinde çalıştığı için yeni senaryoyu henüz göremedik.

Henüz bu projenin içeriği hakkında çok bir bilgi yok fakat 2015’ten beri John Ridley, “mevcut bir Marvel karakterinin yeniden yorumlaması” olarak tanımlanan projenin bir parçası.geekstra_john ridley12 Years a Slave ve The American Way’in de yazarı olan John Ridley’in Ocak 2016’da verdiği röportajda proje ile ilgili şöyle konuştu.

Jessica Jones’a baktığınızda Marvel’in toplumsal bilinç ile ilginç bir etkileşim çalışması içinde olduğu görülüyor. Çizgi romanlar konuyu biraz daha farklı ele alıyor. Onlar daha çok hayallerin gerçekleşmesi tabanından yola çıkıyor. Bu ister kendi yolunu ve kimliğini bulmaya çalışan Peter Parker olsun, ister ailesini kaybetmiş olma ile başa çıkmaya çalışan Bruce Wayne olsun, ister tam anlamıyla yetim kalmış, ailesi ve kültürünün yönlendirmesi olmadan hayattaki amacını bulmaya çalışan Clark Kent olsun, temel aynı.

Bu çizgi romanlarda çok sık gördüğümüz bir tema. Ben Marvel ile yaptığım projede uygun bir miktarda sosyal duyarlılık ögesi katmak isterim fakat bunu eğlenceli bir şekilde yapmak isterim.

Dediğim gibi projenin içeriğinin ne olduğu belli değil fakat ABC için yapılıyor olacağı göz önünde bulundurulursa Moon Knight gibi hardcore bir kahraman olmayacağını tahmin ediyorum. Sizin Marvel’den görmek isteyeceğiniz bir süper kahraman dizisi var mı?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Simon Pegg Star Trek Beyond’u Konuştu

Bildiğiniz üzere bu sene Star Trek’in 50. yılını kutlamakla birlikte yeni serinin üçüncü filmi olan...

Akira Dizisi Mi Geliyor?

Warner Bros. yıllardır Akira’yı beyaz perdeye uyarlamaya çalışıyor ama beklediğimiz müjdeyi henüz alabilmiş değiliz. Akira...

Kapat