Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Deadpool 2 Ön Gösteriminde Koltuğun Hazır!

Ön Gösterimlerimize tekrardan hoşgeldiniz efendim.

 

Uzun bir aradan sonra, ilki fazlasıyla sevilen ve rekorlar kıran Deadpool 2 ile Geekstra Özel Ön Gösterimlerine devam ediyoruz!

 

 

Deadpool 2’yi herkesten önce 16 Mayıs Çarşamba akşamı düzenlenecek olan Geekstra Özel Ön Gösterimi’nde izleme şansı yakalamak için sosyal medya platformlarımızdan Geekstra sayfasını beğenip/takip edip; çekiliş gönderisini paylaşıp, arkadaşınızı yorumlarda etiketleyebilirsiniz.

 

Geekstra Instagram:

  • Geekstra Instagram hesabımızı takip edin.
  • Sayfamızda paylaştığımız “Deadpool 2 Geekstra Özel Ön Gösterimi” gönderisini beğenin ve yorumlara arkadaşınızı etiketleyin.

 

Geekstra Twitter:

  • Geekstra Twitter hesabımızı takip edin.
  • Paylaştığımız “Deadpool 2 Geekstra Özel Ön Gösterimi” duyurusunu beğenin, retweetleyin ve yorumlara arkadaşınızı etiketleyin.

 

Geekstra Facebook:

  • Facebook sayfamızı beğenin.
  • Facebook sayfamız üzerinden paylaşılan “Deadpool 2 Geekstra Özel Ön Gösterimi” gönderisini beğenin, herkese açık paylaşın ve gönderinin altına arkadaşınızı etiketleyin.

 

“Deadpool”, tüm zamanların en büyük yaş sınırlı açılışıyla, Şubat 2016’da piyasaya sürüldü ve dünya çapında 750 milyon doların üzerinde tarihteki en yüksek rütbeli yaş sınırlı  filmi olmaya devam etti. “Deadpool”, En İyi Komedi veya Müzikal kategorisinde Altın Küre’ye aday gösterilen ilk canlı aksiyon kahraman filmi olarak da onurlandırıldı ve Ryan Reynolds da En İyi Erkek Oyuncu adaylığına sahip oldu. Ryan Reynolds bu projesinde sadece başrolü değil, aynı zamanda “Deadpool 2” nin yazarlığını ve yapımcılığını üstlendi.

 

Aşağıdaki yorum kutusunda düşüncelerinizi paylaşabilir, Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza katılabilir, bizi FacebookTwitter ve Instagram adreslerimizden de takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Avengers Çekim Hatalarından Fragman

Amerikalının "blooper" dediği şeye biz çekim hataları/komik çekim hataları diyoruz. Evet dilimiz çok zengin falan...

Paralel Evren’de Ersin Karabulut İmza Günü

Paralel Evren İmza Günleri devam ediyor. Lombak, Penguen ve Uykusuz mizah dergilerinden Yeraltı Öyküleri, Sandık...

Kapat