Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Black Panther İçin İlk Yorumlar Geldi, Beklentiler Arttı !

Marvel kahramanlarının solo filmleriyle kendi kurduğu sinematik evrenini genişletmeye, farklı mekan ve hikayeleriyle bizlere bambaşka kapılar açmaya devam ediyor. Hakkını vermek lazım bu konuda da son derece başarılılar. Görünen o ki Black Panther filmiyle de bu işi kotarmış gibi duruyorlar. Önümüzdeki ay seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Black Panther, Los Angeles’ta gerçekleşen galasıyla ilk kez basın mensuplarına gösterildi. Film hakkında gelen yorumlar oldukça pozitif. Genel olarak filmi herkes beğenmiş durumda. Hatta kimilerine göre şuana kadar yapılmış en iyi MCU filmi.

Gelin yorumlara bir göz atalım:

“Black Panther olağanüstü – MCU’nun James Bond’u. Daha önce bir süper kahraman filminde böyle bir şey görmediniz – cesur, güzel ve çarpıcı, ancak Marvel’ın şimdiye kadar yaptığı şeylerden farklı bir derinliği ve ruhu var. %100 Afrikalı(…)”

Erik Davis (Fandango)

” BlackPanther hakkında çok fazla şey söyleyemem. Söyleyeceğim şey, aksiyon ve macera, filmin hikayesi ve ruhuyla karşılaştırıldığında hiçbir şey değil. Filme bayıldım. Tekrar izlemek için sabırsızlanıyorum.”

Chris E. Hayner ( IGN )

“(…) Şimdiye kadar ki en politik Marvel filmi, (…) Black Panther söyleyecek çok fazla şeyi olan bir film.”

Mike Ryan ( Uproxx )

“Black Panther’i çok sevdim. Wakanda’yı keşfetmek olağanüstü, Erik Killmonger şüphesiz Marvel’ın en iyi kötü adamlarından biri, aynı anda hem eğlenceli hem de dramatik olmayı başarıyor. Tekrar izlemek için sabırsızlanıyorum!”

Eric Eisenberg ( Cinemablend )

” Black Panther istediğim her şeye ve daha fazlasına sahip. Ryan Coogler MCU için oyunu değiştirdi.”

ReBecca Theodore-Vachon ( Entertainment Weekly )

Film hakkında olumsuz eleştiriye rastlamak pek mümkün değil. Eleştirilerden bazıları filmin aksiyonun zayıf olduğu yönünde ancak çoğunluk aksiyonu da beğenmiş vaziyette. Ayrıca yapılan yorumlardan gördüğümüz kadarıyla film politik konulara da oldukça değinmiş. Şahsen, film hakkında en büyük endişelerimden biri Micheal B. Jordan’ın oynadığı Erik Killmonger karakterinin yüzeysel ve derinliği olmayan bir kötü adam olarak karşımıza çıkacağına dairdi fakat gelen yorumlar bunun tam aksi yönünde. Bu da içimi rahatlattı açıkçası ayrıca film için olan beklentilerimi de epey yükseltti.

Sonuç olarak, iyi bir MCU filminin bizleri beklediğini söylemek yanlış olmaz. Black Panther sizce nasıl bir film olacak, beklentilerimizi karşılayabilecek mi ? Yorumlarda belirtin, konuşalım.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Suicide Squad Uluslararası TV Spot

2016 biz geekler için mükemmel bir sene olacak gibi görünüyor. Suicide Squad ComicCon fragmanından sonra...

[Fragman] Ninja Kaplumbağalar TV Spot

Maykıl Bey’in yapımcılığını üstlendiği ve her ne kadar uzaylı orijininden vazgeçmiş olsa da bildiğimiz ve...

Kapat