Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Black Widow Solo Filmi İçin İlk Adım Atıldı, Yazar Bulundu !

Yılardır sorulan bir soruydu bu aslında. Black Widow solo filmi gelecek mi ? Kevin Feige ve genel olarak MCU eşrafı bugüne kadar bu soruya karşı olumsuz bir tavır takınmadılar. Her zaman olasılıklar arasında olduğunu, değerlendirebileceklerini belirtmişti MCU patronu Kevin Feige. Fakat şuana kadar herhangi gelişme yaşanmamıştı Black Widow filmiyle alakalı.

Halbuki karaktere hayat veren Scarlett Johansson başrolü olduğu bir filmin hakkını verebilecek, altından kalkabilecek kalitede bir oyuncu. Dahası, hayat verdiği Natasha Romanoff karakterinin geçmişiyle alakalı anlatılabilecek hikayelerde mevcut. Ayrıca hayranların solo filmini en çok görmek istediği karakterlerden birisi Black Widow. Fakat buna rağmen Black Widow yıllarca yan rollerde karşımıza çıktı.

DI0-WrSV4AAE9I0

Nihayet, Black Widow solo filmiyle ilgili dişe dokunur bir gelişme yaşandı. Jac Schaeffer filmin senaryosunu yazması için göreve getirildi. Dürüst olmak gerekirse bu isim tek başına beni heyecanlandırmaya yetmiyor. Ancak yine de Marvel’ın adı sanı pek duyulmamış yeni yetenekleri keşfedip onlara filmlerini emanet etmesine alışkınız. Bu konuda da epey iyi işler çıkarttılar. Açıkçası, beni asıl heyecanladıran şey filmin yazarından ziyade bu film için sonunda somut bir adım atılmış olması ve filmin hikayesinin muhtemelen Natasha Romanoff’un geçmişine ışık tutacak olması. Haliyle bir dönem filmi olması da olasılıklar arasında ve bu durumda Marvel Sinematik Evreni içinde yeni bir soluk olacaktır.

Scarlett Johansson 2010 yılındaki Iron Man 2 filminden bu yana Black Widow karakterini başarıyla canlandırıyor. 2019’da çıkacak olan Avengers 4 onun son Marvel filmi olarak gözüküyor. Solo Black Widow filmi için sözleşmesini uzatması gerekebilir. Marvel, Black Widow filmi için bir tarih açıklamış değil, bakalım önümüzdeki günlerde ne gibi gelişmeler gözümüze çarpacak ?

Sizler neler düşünüyorsunuz ? Black Widow filmi için heyecan katsayınız nedir ? Yorumlarda belirtin konuşalım !

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın !


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Supergirl’den Güzel Haber

Supergirl dizisi 26 Kasım'da CBS'te yayınlanmaya başladığında 13 bölümlük bir sezon söz konusuydu ancak kanal...

GPoD XL 12: Deadpool 2

Selam Gençler! Mahallemizin arkadaş canlısı kiralık katili, yeni filmi Deadpool 2 ile geri döndü. Biz...

Kapat