Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

GPoD XL 07: Super Bowl 2018 Fragmanları

Selam Gençler!

Nasılsınız?

Siz istediniz biz çektik! Super Bowl 2018 (Super Bowl Puristler için Super Bowl LII), reklam kuşağında gösterilan film ve dizi fragmanlarını konuşuyoruz. Hepsini değil, sadece canımızın istediklerini.

Westworld 2. sezon, Venom, Mission Impossible, Jurassic World 2, Avengers – Infinity War ve tabii ki Deadpool 2 konuştuk. Hatta yarım saat konuya giremediğimiz için çevirdiğimiz saçma muhabbeti de ayrıca “Behind the Pod” adı ile Patronlarımıza özel paylaştık 🙂

Favori Podcast App’inize hemen alttaki rss adresimizi girip (kopyala/yapıştır) her yeni podcastten anında haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

http://geekstra.com/feed/podcast

Ayrıca bu podcast’e youtube kanalımız üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz  . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
HIMYF?? WTF?

How I met your mother'ı izlemeye başlayalı 9 sene olmuş 9!!! İlk izlediğimde "len yeni...

Spider-Man Animasyon Filmi Geliyor

Geçen sene Sony ve Marvel’in Spider-Man’in film haklarını paylaşma kararı almasından sonra Spider-Man’in ana akım...

Kapat