Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[PODCAST] Sanırım #3 – Agents of SHIELD Bozdu Mu?

Agents of SHIELD 5. ve büyük olasılıkla son sezonunun ilk yarısını geride bıraktı. Akıllardaki soru ise dizinin üzerimizde bir nasıl etki bıraktığı tabii ki. Dizinin sıkı takipçisi unratedlogician’ın da bu konu hakkındaki fikirleri biraz, neyse spoiler vermeyelim. Keyifli dinlemeler!

 

Podcast App’inize hemen alttaki rss adresimizi girip (kopyala/yapıştır) her yeni podcastten anında haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

http://geekstra.com/feed/podcast

Ayrıca bu podcast’e youtube kanalımız üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki yorum kutusunda düşüncelerinizi paylaşabilir, Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza katılabilir, bizi FacebookTwitter ve Instagram adreslerimizden de takip edebilirsiniz.


Comments to [PODCAST] Sanırım #3 – Agents of SHIELD Bozdu Mu?

  • Bu dizinin top noktası 3.sezondu ya.4’den beri bir düşüş var gibi.4.sezonun üç ayrı konu başlığında ilerlemesini pek sevmemiştim ben.Daha bütün halinde olmasını istiyorum umarım dizi günümüz zamanına geldikten toparlar dediğin gibi.

    Kağan Özçelik 11 Şubat 2018 19:07 Cevapla
  • Yalnız Agents of Shield dizisini de zamanında MCU canon’ı içeresinde olması kurtarmıştı, o noktaya gelene kadar öyle çokta bir olayı yoktu bana kalırsa dizinin.Bu değer kesinlikle korunmalı bana kalırsa, hiç bir zaman evrenden tamamen kopuk bir şekilde ilerlemelerini istemem ben.

    Raminoremy 14 Şubat 2018 13:13 Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Devamını oku:
YENİ ROBOCOP

Kaçımız yeni Robocop haberine sevindi? Genel olarak klasiklerin klasik kalması taraftarı olan biriyim. Geçen ExOblivione bana...

VGX ÖDÜLLERİ SAHİBİNİ BULDU!

Dünyanın en popüler oyun ödülleri bu gece sahiplerini buldu! Spike TV'nin düzenlediği ödüllerde bu sene...

Kapat