Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

BRIAN WOOD VE STAR WARS

A long time ago in a galaxy far, far away…

Sevenlerinin DMZ, X-Men, Northlanders, yeni Conan the Barbarian (ki trollemek gibi olmasın benim en sevdiğim Conan oldu bir anda kendisi) ve The Massive gibi serilerden tanıdığı Brian Wood birkaç ay önce Lucas ve Dark Horse’tan aldığı teklife hayır diyememiş ve 2013 Ocak ayındandan itibaren yayınlanmaya başlayacak olan Star Wars serisini yazmaya girişmiş. Büyük bir Star Wars hayranı olduğunu, bulduğu her fırsatta dile getiren canım abim Brian Wood’un kaleminden çıkacak olan Star Wars serisinin hikayesi, Episode IV: A New Hope ve Episode V: Empire Strikes Back arasında bir yerlerde geçecekmiş.

Bir mini-seri değil sürekli (ongoing) bir seri olacağı açıklanan bu yeni hikayenin adı da Star Wars X veya Star Wars Y değil, doğrudan Star Wars olacakmış. Fasikül kapakları için de uzun bir süredir Dynamite’a kapak çizmekten helak olmuş pek sevgili yaşayan efsane Alex Ross ile anlaşılmış.

Star Wars seveni ihya edecek, sevmeyeni ise azılı bir Star Wars hayranı yapabilecek bir çizgi roman serisi geliyor anlayacağınız. Aman diyim kaçmasın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Keçelerden Kendi Süper Kahraman Dünyanızı Yaratabilirsiniz!

Selamlar olsun sevgili geek halkı! Bugün sizlere keçe kumaşından süper kahraman dünyasına uzanan yolculuğumdan bahsetmek...

LOBO INJUSTICE’DE!

Son zamanların en bi' heyecanla beklenen oyunu Injustice: Gods Among Us'tan yeni DLC haberleri gelmeye...

Kapat