Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

YENİ 52 #0 HARDCOVER OMNIBUS!

Aha işte bu! Parasızlığın gözü kör olsun yemedi bu kitabı sadece koleksiyon amaçlı satın almak.

DC takipçileri hatırlar, neredeyse tam bir sene önce (31 Ağustos 2011) Justice League #1 ile DC çizgi roman evrenini baştan şekillendirmişti. New 52 olarak adlandırılan yeni DC çizgiromanlarının tamamı # 1 numarayla yayımlanmaya başlandı.

Sonra tabi DC, bu çizgiroman için küçük ama DC Comics için büyük adımı, dev bir toplama cilt ile kutlamaya karar verdi. Aralık 2011 tarihinde çıkan ‘DC Comics : The New 52’ 1216 sayfa uzunluğunda ve yeni 52 adı altında çıkan tüm #1 sayıları içeriyor.

Şimdi DC aynı toplamayı yeni 52’nin #0 sayıları için yapıyor. Yeni 52 serisiyle değişen dünya, karakter ve olayların orijin hikayelerinin anlatıldığı toplam 55 özel #0 sayılı hikayenin toplaması olacağı söyleniyor. ‘DC Comics : The New 52 Zero’ olarak çıkacak bu toplama cilt tam 1328 sayfa ve  ‘DC Comics : The New 52’den tam bir yıl sonra 12 Aralık 2012 tarihinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yeni 52 kapaklarının galerisini ayrı bir yazıda toplayıp sizinle paylaşacağım.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Defenders Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Netflix'in merakla beklenen dizisi, Defenders'ın ilk fragmanı yayınlandı. Bir bütün olarak oldukça güzel görünen fragman,...

Calvin and Hobbes Styla Güç Uyanıyor

Disney illüstratörlerinden Brian Kesinger Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor (Star Wars: The Force Awakens) karakterlerini Bill...

Kapat