Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

ANIMAL PRACTICE

Birileri bir zamanlar bana reklamcılığın “3B” sinden bahsetmişti. Reklamcılıkta gerçekten böyle birşey var mı bilmiyorum ama bana söylenen; tüketicinin dikkatini çekmesi için kullanılan en başarılı 3 görsel öğenin bu “3B” yani Beast (hayvan), Beauty(güzellik) ve Baby(bebek) olduğu idi. Animal Practice’te bu 3 B’nin hepsi var gibi (burada bebek kategorisine maymunu, JoAnna’yı veya Justin Kirk’ın karakteri George’un duygusal olgunluk seviyesinden herhangi birini koyabiliriz).

İnsanlardan çok hayvanları daha güvenilir bulan George (Justin Kirk-George bir George of the Jungle veya Curious George referansı gibi geliyor bana) büyük bir hayvan hastanesinde baş veterinerdir. George’un eski sevgilisi ve hastanenin sahibinin torunu Dorothy, büyük annesinin ölümünden sonra hastaneyi miras alır ve George’un hayatına yeniden girer. Eğer dizi yazarları “hayvan vs insan” karşılaştırmaları ve hayvanlar hakkındaki jenerik bilgi dipnotları evresinden kurtulabilirse işler iyiye gidecektir. Karakterlerin ve casting’in iyi olduğunu düşünüyorum. Flashbacksiz bir Scrubs’ı hatırlatıyor bana. Justin Kirk’ın tek başına bile alıp götürebileceği bir dizi ki JoAnna faktörü benim için büyük bir artı (ne kadar sevimli değil mi : ) ). Daha henüz dizinin oturmamış olduğu (yani tekrar alevlenmesi beklenen aşk ve bir sürü sevimli hayvan dışında dizinin bir kimliği/karakteri yok henüz) kanaatinde olsam da ümitli olduğumu söyleyebilirim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
ELDER SCROLLS ONLİNE BETA İÇİN KİM NE DEMİŞ?

Elder Scrolls oyunlarının takipçisi olanlarınızın bir çoğu gectiğimiz haftasonu gerçekleşen open betaya katılmıştır eminim. Ben...

STAR TREK IN TO DARKNESS!

Teaser geldi ama olsun yine de geldi. Benedict Cumberbatch'i Kahn olarak görmek için sabırsızlanıyorum ve...

Kapat