Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

CHEVY CHASE COMMUNITY’DEN AYRILIYOR

Community son yıllarda belki de en çok güldüğüm dizi olabilir. Abed de gelmiş geçmiş en iyi dizi karakterlerinden biridir benim gözümde. Büyük bir Chevy Chase hastası olduğumu söyleyemem ancak kendisinin dizideki rolünden de oldukça memnundum ben. Ancak son 2 yıldır Chevy Chase’in yönetmenle, yazarlarla ve hatta proküksiyon ekibiyle sıkıntıları olduğu biliniyor. Karakterinin dizi içerisindeki gidişatından zerre memnun olmayan Chase her fırsatta ekiple tartışıyor ve bu da dizinin fanlarını oldukça korkutuyordu.

NBC de 2. sezonun ardından dizinin yayın günler ve tarihleriyle çok sık oynamaya başladı. Sezona beklenmedik uzun aralar verdi, yeni (dördüncü) sezonun başlama tarihiyle ilgili bir türlü net bir karar vermeyi beceremedi. Başlama tarihi önce 19 Ekim 2012’ye ertelendi ardından 2 Şubat 2013’e ötelendi.

Ve sonunda beklenen oldu Chevy Chase’in diziden ayrılacağı haberi geldi. 4. sezonun finaline kadar bizlerle birlikte olacak Chase ancak sonrasında kesinlikle yok! Gerçi 4. sezondan sonra dizi devam edecek mi bunun da henüz bir kesinliği yok…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
PODCAST EP 2A

Game of Thrones 3. sezonun başlamasına 3 gün kala, gelmiş geçmiş en yalan dolan Game...

Batman Beyon’da Damping!

Amazon sadece bugüne özel olarak Batman Beyond: The Complete Series DVD Box Set'inde dev bir...

Kapat