Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

GUYS WITH KIDS

Hayır! “Çocuklu baba”ları konu alan dizilerin dikkatimi çektiği, hayatımın “o” evresine gelmiş olamam! Sadece geleneksel sezon başı dizi maratonlarımdan birinde izlediğim, yeni sezon dizilerinden Guys with Kids. Ama lanet olsun eğer bir gün (her ne kadar olasılıksız bile olsa) çocuk sahibi olursam (hayali çocuğuma şimdiden özür diliyorum) bu adamlar gibi olmak istiyorum.

Çok öyle aman aman bir dizi değil. Konusu ise çocuk sahibi 3 arkadaşın hala bir şekilde “erkek”liklerini (tabii burda erkekliğin tanımı Türkiye’de ki gibi Aynalı Tahir’in kitabından alıntılar değil) koruma çabaları.

Greg (Anthony Anderson) 4 çocuk sahibi ve evde çocuklara o bakıyor. Chris (Jesse Bradford) 1 çocuk sahibi yeni boşanmış. Nick (Zack Cregger) 2 çocuk babası ve iş güç sahibi, klasik anlamda en normal baba modeli (bu arada Nick’in eşi Emily rolünde Sopranos dizisinden Jamie-Lynn Sigler’ı görmek ne güzel).

Klasik bir NBC sitcomu. Sevimli, çelişki yaratabilecek her konudan uzak, apolitik ve biraz naif. Eğlenceli mi? Eğlence ne kelime? Bu adamlar rol modellerim artık!

Diziyle ilgili bana ilginç gelen konulardan biri Jimmy Fallon’un yapımcı kolduğunda olmasıydı. 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Çizgi Roman Yolculuğu 2. Bölüm: Yıldıray Çınar (GÜNCELLENDİ)

Öner S. Biberkökü'nün hazırladığı Türkiye'de çizgi roman piyasası konulu belgesel/program Çizgi Roman Yolculuğu'nun ikinci bölümü kendi...

I-THOR

Thor # 601 Haziran 2009 - Marko Djurdjevic Thor'un kaskındaki kanatlar ne işe yarıyor hiç merak...

Kapat