• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right GUYS WITH KIDS

DİZİ

GUYS WITH KIDS

Geekstra 30 Eylül 2012


Background
share close

Hayır! “Çocuklu baba”ları konu alan dizilerin dikkatimi çektiği, hayatımın “o” evresine gelmiş olamam! Sadece geleneksel sezon başı dizi maratonlarımdan birinde izlediğim, yeni sezon dizilerinden Guys with Kids. Ama lanet olsun eğer bir gün (her ne kadar olasılıksız bile olsa) çocuk sahibi olursam (hayali çocuğuma şimdiden özür diliyorum) bu adamlar gibi olmak istiyorum.

Çok öyle aman aman bir dizi değil. Konusu ise çocuk sahibi 3 arkadaşın hala bir şekilde “erkek”liklerini (tabii burda erkekliğin tanımı Türkiye’de ki gibi Aynalı Tahir’in kitabından alıntılar değil) koruma çabaları.

Greg (Anthony Anderson) 4 çocuk sahibi ve evde çocuklara o bakıyor. Chris (Jesse Bradford) 1 çocuk sahibi yeni boşanmış. Nick (Zack Cregger) 2 çocuk babası ve iş güç sahibi, klasik anlamda en normal baba modeli (bu arada Nick’in eşi Emily rolünde Sopranos dizisinden Jamie-Lynn Sigler’ı görmek ne güzel).

Klasik bir NBC sitcomu. Sevimli, çelişki yaratabilecek her konudan uzak, apolitik ve biraz naif. Eğlenceli mi? Eğlence ne kelime? Bu adamlar rol modellerim artık!

Diziyle ilgili bana ilginç gelen konulardan biri Jimmy Fallon’un yapımcı kolduğunda olmasıydı. 

 

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.