Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

H + BRIAN SINGER’İN YENİ WEB SERİSİ

h1

Çoğumuzun een büyük hayali aynı zamanda en büyük korkusu gerçek olsaydı…?

Meh~ yılların film dizi plot klişesi bu derseniz deyecek birşeyim yok ama klişelerin klişe olmalarında bir sebep hep vardır! Ayrıca bir teknokalips herzaman için eğlenceli bir konudur.

Brian Singer’ın (tanıtmama gerek yok sanırım (Usual Suspects, X-Men, Superman Returns, House MD … ) yapımcılığını üstlendiği web mini serisi H+ yakın gelecekte geçiyor.Bu gelecekte insanlar beyinlerine yerleştirdikleri bir bilgisayarla insan-bilgisayar hibridleşmesinin ilk evrelerini geçirmekteler. Herzaman ve her yerde online olabiliyor, yürürken porno izleyebiliyor ve görüp duydukları şeyleri anında kaydedebiliyorlar (Bkz Google Project Glass).

h2

Google Ads için bunun ne anlama geldiğini düşünün!

“Ahmet, bugün normalden 10 dakika daha fazla klozette oturdun. Kabız olabilir misin? Kabızlığa en net çözüm! OH BE Tabletleri!”

Seri, normal hayata (en azından parası olanlar için) entegre edilmiş H+ sisteminin ani bir şekilde çöküşü ve önce/sonrasında gelişen olayları ele alıyor. Dizi bir web serisi olmasından ötürü her bölümü yalnızca bir kaç dakika uzunluğunda (ve ilk bir kaç bölümde dizinin uzunluğu ile sondaki jenerik uzunluğu nerdeyse aynı) ama her çarsamba yeni bir bölümü yayınlanıyor. Gerçi son bölümü aynı anda bu çarşamba yayınlandı ki benim için güzel bir sürpriz oldu 🙂

Merak edenler için işte youtube kanalı ve web sitesi. İlk bölüm de aşağıda.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Nike Football Animasyon Reklamı: The Last Game

Nike ve Adidas firmalarının arasındaki kıyasıya rekabeti bilmeyen yoktur heralde.. (Nasıl başlayacağımı bilemedim evet..) İşte...

[Fragman] Legion’dan Yeni Fragman!

İlginç olabileceğine git gide daha da ikna olduğum çizgi roman uyarlamalarının başında sanırsam FX kanalında...

Kapat