Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

PARTNERS

Olmuş mu bak şimdi?… Anladık, kimsenin büyük bir heyecanla beklediği bir dizi değilsin ama bu mudur gerçekten?

Partners’ın konusu, konsepti ve kadrosu aslında tam benim gibi leş yiyicilerin “guilty pleasure”u olacak cinsten ama olmamış olmamış olmamış! “Bu kadar mı kötü yazılır bir dizi yahu!” derken kendi kendime, ikinci ve üçüncü bölümleryle affettirebilir mi acaba kendini diyerek izledim iki bölüm daha.

Kabul etmeliyim ki ikinci ve üçüncü bölümlerinde dizi az da olsa kendini toparlıyor ve karakterler oturdukça dizinin daha iyi olabileceği potansiyelini görebiliyorum. Fakat bu potansiyelin yeterli bir ivmeye sahip olmadığı kanaatindeyim ve sezon ortası baltalanan dizilerden olursa hiç şaşırmam.

Çocukluklarından beri arkadaş olan biri gay biri hetero arkadaşın hikayesi bu. Daha doğrusu birbirlerine olan bağlılıkları ve farklılıklarından ortaya çıkan dururumların bir komedisi. Fakat gay karakterin abartı klişeliği ve hetero olanın kontrast oluşturamayacak kadar silik olması, üstüne de kötü diyaloglar ve bir zamanların Superman’i Brandon Routh… Üzgünüm bu ilişki yürümez.

Oysa bu dizinin sevilesi bir dizi olmasını o kadar çok isterdim ki… Haftada 5 dakika Sophia Bush görmek iyidir. Stres alır, ömrü uzatmasa da belki kan yapar? David Krumholtz’u severim. Serenity, Numb3rs ve hatta The Newsroom’da iyiydi ama bir sitkom starı olamayacak gibi…

Neyse kötü dizi izlemekten kim ölmüş? Belki izlemeye devam ederim?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Sherlock Özel Bölümü

Herkesin uzun bir süre “Noel Özel Bölümü” olacağını sandığı ve Steven Moffat’ın “yooo, yok öyle...

ÇOCUKLAR İÇİN FİLMLERDEN SAHNELER

Pixar story board sanatçısı Josh Cooley bir çocuk kitabı yaptı. Eee yapsın bize ne diyorsanız...

Kapat