• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right PARTNERS

DİZİ

PARTNERS

Geekstra 16 Ekim 2012


Background
share close

Olmuş mu bak şimdi?… Anladık, kimsenin büyük bir heyecanla beklediği bir dizi değilsin ama bu mudur gerçekten?

Partners’ın konusu, konsepti ve kadrosu aslında tam benim gibi leş yiyicilerin “guilty pleasure”u olacak cinsten ama olmamış olmamış olmamış! “Bu kadar mı kötü yazılır bir dizi yahu!” derken kendi kendime, ikinci ve üçüncü bölümleryle affettirebilir mi acaba kendini diyerek izledim iki bölüm daha.

Kabul etmeliyim ki ikinci ve üçüncü bölümlerinde dizi az da olsa kendini toparlıyor ve karakterler oturdukça dizinin daha iyi olabileceği potansiyelini görebiliyorum. Fakat bu potansiyelin yeterli bir ivmeye sahip olmadığı kanaatindeyim ve sezon ortası baltalanan dizilerden olursa hiç şaşırmam.

Çocukluklarından beri arkadaş olan biri gay biri hetero arkadaşın hikayesi bu. Daha doğrusu birbirlerine olan bağlılıkları ve farklılıklarından ortaya çıkan dururumların bir komedisi. Fakat gay karakterin abartı klişeliği ve hetero olanın kontrast oluşturamayacak kadar silik olması, üstüne de kötü diyaloglar ve bir zamanların Superman’i Brandon Routh… Üzgünüm bu ilişki yürümez.

Oysa bu dizinin sevilesi bir dizi olmasını o kadar çok isterdim ki… Haftada 5 dakika Sophia Bush görmek iyidir. Stres alır, ömrü uzatmasa da belki kan yapar? David Krumholtz’u severim. Serenity, Numb3rs ve hatta The Newsroom’da iyiydi ama bir sitkom starı olamayacak gibi…

Neyse kötü dizi izlemekten kim ölmüş? Belki izlemeye devam ederim?

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.