• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right THE MINDY PROJECT

DİZİ

THE MINDY PROJECT

Geekstra 1 Ekim 2012


Background
share close

Dürüst ol. Hayatının herhangi bir evresinde kendini herhangi bir romantik komedi filminin kahramanı olarak hayal ettin mi? Ne yani Notting Hill’de Hugh Grant’in yerinde olmayı hiç hayal etmedin mi?

Neyse… Mindy hayatı boyunca bir romantik komedi aşkı hayal etmiş bir kadın doğum doktoru. İnsan ilişkilerinde biraz garip, iyi kalpli ama bazen yüzeysel, ne istediğini bilmemekle birlikte idealleri olan saf bır kız bu Mindy.

The Mindy Project, Mindy’nin aşk arayışını bize bir eğlence olarak sunuyor. Aşk/sevgi konusunda gerçek dışı beklentileri olan birinin, bu gerçek dışı hayallerinin peşinde koşarken önüne gelen her gerçeklik duvarına bodozlama çarpması kadar eğlenceli ne olabilir ki?

Ama işin gerçeği şu ki ne karakterler ilgi çekici ne de konunun kendisi. Belki benim anlamadığım veya bana hitap etmeyen bir unusru var dizinin ama aynı hastanede çalışan ve love-hate ilişkisi yaşadığı ultra alfa erkek doktor, çoluk çocuk sahibi en iyi arkadaşı, başarılı gibi görünen bir kariyer ve özel hayattaki başarısızlıklar kontrastı gibi her şey o kadar klişeki…

Bence The Mindy Project kesin bir kült fan kitlesi toplayacak. Dizinin iptal edilmesi muhtemel ama dediğim gibi kesinlikle kült fan kitlesi oluşacak ve belki Mindy torun sahibi olana kadar devam edecek. Bildiğim tek şey benim büyük ihtimalle (garanti veremiyorum) Mindy’i son görüşüm olduğu.

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.