Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

THE MINDY PROJECT

Dürüst ol. Hayatının herhangi bir evresinde kendini herhangi bir romantik komedi filminin kahramanı olarak hayal ettin mi? Ne yani Notting Hill’de Hugh Grant’in yerinde olmayı hiç hayal etmedin mi?

Neyse… Mindy hayatı boyunca bir romantik komedi aşkı hayal etmiş bir kadın doğum doktoru. İnsan ilişkilerinde biraz garip, iyi kalpli ama bazen yüzeysel, ne istediğini bilmemekle birlikte idealleri olan saf bır kız bu Mindy.

The Mindy Project, Mindy’nin aşk arayışını bize bir eğlence olarak sunuyor. Aşk/sevgi konusunda gerçek dışı beklentileri olan birinin, bu gerçek dışı hayallerinin peşinde koşarken önüne gelen her gerçeklik duvarına bodozlama çarpması kadar eğlenceli ne olabilir ki?

Ama işin gerçeği şu ki ne karakterler ilgi çekici ne de konunun kendisi. Belki benim anlamadığım veya bana hitap etmeyen bir unusru var dizinin ama aynı hastanede çalışan ve love-hate ilişkisi yaşadığı ultra alfa erkek doktor, çoluk çocuk sahibi en iyi arkadaşı, başarılı gibi görünen bir kariyer ve özel hayattaki başarısızlıklar kontrastı gibi her şey o kadar klişeki…

Bence The Mindy Project kesin bir kült fan kitlesi toplayacak. Dizinin iptal edilmesi muhtemel ama dediğim gibi kesinlikle kült fan kitlesi oluşacak ve belki Mindy torun sahibi olana kadar devam edecek. Bildiğim tek şey benim büyük ihtimalle (garanti veremiyorum) Mindy’i son görüşüm olduğu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
BRIAN WOOD VE STAR WARS

"A long time ago in a galaxy far, far away..." Sevenlerinin DMZ, X-Men, Northlanders, yeni...

Yeni Guardians of the Galaxy Vol.2 Görselleri

Guardians of the Galaxy Vol.2 bu senenin en çok beklenen filmlerinden biri. Star Lord ve...

Kapat