Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

THE MOB DOCTOR

House bittiğinden beri yeni bir Doktor dizisine ihtiyacım var (evet bu bir ihtiyaç). Ne yalan söyleyeyim The Mob Doctor’un bu ihtiyacımı gidereceğinden pek ümitli değildim. Dizinin ilk bölümünü izledikten sonra da bu fikrim değişmiş değil. Fakat izlemeye devam edecek misin diye sorsanız? E, pek tabii…

İlk bölümünden önce teaser vb. şeylerini hiç izlememiştim. Sadece dizinin çıkacağını, ‘My Boys’ dizisinden sevdiğim Jordana Spiro ve ‘Friday Night Lights’ da en sevdiğim karakter olan QB1 ‘Matt Saracen’ı canlandıran Zach Gilford’un oynayacağını biliyordum.

Durarara’yı yeni izlediğim için benim aklımdan türlü türlü fikirler geçmişti.

“Chicago mafyası savaşlarında parası olan herkese hizmet veren bir kız doktor. Uff çok seksi! Tıp okulundan terk. Babası kardeşi falan mafya mensubu. Veteriner kliniğinde asistanlık yapıyor ama geceleri bıçaklanmış İrlandalı/İtalyan mafya adamlarını iyileştiriyor. Tabii bu klinik bir “sanctuary” olmalı! Düşman bile olsalar burada geçici ateşkes olmalı; Angel’deki Lorne’un barı gibi… evet, evet! Arada köpekler, kunduzlar falan gelir evet!”

Tabii ki dizinin kafamdaki senaryo ile bi ilgisi yoktu (açılışın veteriner kliniğinde olması dışında). Konu şu:

“Grace Devlin bir cerrahtır. Normal bir hastanede çalışmaktadır ama aynı zamanda herkesten sakladığı ikinci bir kimliği vardır. Chicago’nun mayfa doktorudur… Grace, bu hayata kumar borçlarını ödeyemeyen kardeşinin hayatını kurtarmak için girmiş, bir türlü çıkış yolu bulamamakta öte yandan mafyaya doktorluk etmenin verdiği heyecana yavaş yavaş bağımlı hale gelmektedir… ”

Şimdilik “dizi” oluğu için (ve ben de leş bir adam olduğum için) ve Zack Gilford oynadığı için izlemeye devam edeceğim ama sezon ilerledikçe izleyicileri cezbedecek bir hikayenin de ortaya çıkma ihtimali var gibi…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Jason Momoa’dan Aquaman Yapmaca

Bu sabaha karşı bir haber düştü. Çirkin bir haber (kime göre, neye göre? BANA GÖRE...

Supergirl’den Güzel Haber

Supergirl dizisi 26 Kasım'da CBS'te yayınlanmaya başladığında 13 bölümlük bir sezon söz konusuydu ancak kanal...

Kapat