• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right THE NEW NORMAL

DİZİ

THE NEW NORMAL

Geekstra 15 Eylül 2012


Background
share close

Yeni diziler geldi ve gelmeye devam ediyorlar. Açık söylemem gerekirse maalesef bu sezon beni heyecanlandıran yeni bir dizi göremedim henüz (gerçi beni tanıyanlar bilir, bir dizinin iyi veya kötü olması benim onu izlememe mani olmuyor).

Çok da ümitli değildim “The New Normal” için de… Henüz 2 bölümü yayımlandı ve doğrusunu sölemek gerekirse beklediğimden daha iyi çıktı. Tamam çok orijinal karakterleri veya bir hikayesi yok belki ama oyuncuların bireysel performanslarını çok yerinde bulduğumu söylemeliyim. Zaten aile dram/komedilerine biraz da zaafım var ki cuk diye oturdu benim için.

Diziyi kısaca tanıtmam gerekirse,

Goldie (Georgia King), artık ailesinin bir geleneği haline gelmiş bir “teen mom” vakasıdır. 15 yaşında doğurduğu Shania adındaki kızının anormal hayal gücünü ve zekyasını kaldırabilen iyi bir annedir. Hala kendini liseli sanan kocasını kendisini aldatırken yakalayan Goldie hem kendi hem de kızının iyiliği için kendi hayatınını yeniden kontrol altına almaya karar verir.

Bryan (Andrew Rannells) ve David (Justin Bartha) başarılı ve mutlu bir gay çifttir. Artık bir çocuk sahibi olmak istediklerine karar verirler. Bir taşıyıcı anne arayışına girer ve Goldie’yle tanışırlar.

Dizinin tanıtım ve altyapı oluşturma bölümlerinde herşey olması gerektiği gibi. Her karakteri ve bu hikayedeki başlangıç noktalarını öğreniyoruz. Karakter odaklı bir dizi olacağından hikaye akışında bu dinamiğin nasıl korunacağı sorusunu sormamak elde değil ama sevimli karakterleriyle en azında bu sezonu kurtarırlar gibi geliyor. Hele ırkçı ve geri kafalı ananeyi oynayan Ellen Barkin en azından benim bir süre daha bu diziyi izlemem için yeterli olacaktır.

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.