Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

37 YILIN ARDINDAN JAWS

Bu güzel Cumartesi gününde dışarı çıkmış dolanırken, klasik DnR turumu atmak için kendimi dükkanın serinliğine attım. Okulların açılması nedeni ile bir hayli kalabalık dükkanda hedefim önce oyunlar ardından da tabii ki filmlerin durduğu raflardı.

Yeni ne var ne yok diye bakınırken gözüme insanın hemen dikkatini çeken o klasik JAWS yazısı ilişti. Universal, firmanın 100. yılı kutlamaları kapsamında 100th Anniversary Collector’s Series adı altında klasiklerin digital olarak restore edilmiş özel versiyonlarını blurayde tüketiciyle buluşturmakta.

 

Steven Spielberg’in 1975 yapımı sinema klasiği JAWS için, gayet şık ve kaliteli bir bluray kutusu üretilmiş. Kutu içinde filmin ve ekstraların bulunduğu Bluray Disk’in yanı sıra kutu ile bütünleşik 44 sayfalık kitapçık yer almakta.

Filmin yapımından, uyarlandığı romana, yönetmen, oyuncu ve set bilgilerine kadar bir çok özel içeriğin yer verildiği bu kitapçık, ürünün koleksiyoner değerini arttırmakta. Tabi bluray kutusu ile bütünleşik olmasaymış daha kolay olurdu ele alıp okuması.

 

JAWS serisinin hayranları için günümüzün HD görüntü  ve 7.1 ses kalitesinde nostalji yaşatacağı ortada bu set beraberinde şu ekstraları sunuyor:

  • Köpekbalıkları Hala Etkili – JAWS’ın etkisi ve mirası belgeseli
  • JAWS: Restorasyon
  • Çıkarılmış Sahneler
  • Filmin Yapımı
  • Setten Görüntüler
  • Jaws Arşivi
  • Sinema Fragmanı

Şahsen fiyatının da uygun olduğunu düşündüğüm bu blurayi kaçırmayın derim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
ANIMAL PRACTICE

Birileri bir zamanlar bana reklamcılığın "3B" sinden bahsetmişti. Reklamcılıkta gerçekten böyle birşey var mı bilmiyorum...

Bu bir devrim: Panono Panoramik Top Kamera!

Technische Universität Berlin'deki araştırma geliştirmeci arkadaşlar bundan 2 yıl önce duyurmuştu top kamerayı. Son 2...

Kapat