Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

ALTER EGOS

Kevin Smith herhalde sinema dünyasındaki en büyük çizgiroman hayranlarından biri. Adamın bunca senelik kariyerinde bir süper çizgiroman/süper kahraman filminin olmaması ne garip değil mi? (Chasing Amy ve Daredevil filmindeki cameo’sunu saymıyorum tabii).

Adam bir çizgiroman/süper kahraman filmi yapmamış olabilir ama sahibi olduğu SModcast firması “Alter Egos” adında indi bir süper kahraman filminin dağıtımını üstlenmiş durumda.

Süper kahraman kimliği ve öz kimliği arasında bocalamalar yaşayan genç bir süper kahraman’ın öyküsü olan “Alter Egos” düşük bütçeli bir bağımsız film.

Süper güçlerle doğmanın çokta sıradışı olmadığı bir dünyada süper kahramanlık kamu oyunun gözünden düşmüş ve hükümette süper kahramanlar bütçesini kıstığı bir zamanda yaşıyor jönümüz Brendan. Brendan’ın süper gücü buz oluşturabilmesi (a poor man’s Bobby Drake). Bu gücüyle kendine Fridge adını ve açık mavi/beyaz taytlarını yakıştırmış kendisi.

Brendan’ın hayatı bu aralar pek iyi gitmiyor. Kız arkadaşı kendisini süper kahrman kimliği olan Fridge ile aldattığını düşünmekte, öte yandan da ailesini öldüren eski süper kötü’ye karşı öc alıp almamak konusunda bocalamakta.

Tamam konusu ne çok orjinal ne de bize göz kamaştırıcı görsel efektler vaat ediyor ama içten ve sakin bir komedi gibi duruyor “Alter Egos”.

Amerika’da sınırlı sayıda sinema salonuna 19 Ekim’de vizyona girecek olan filmin Türkiye’ye gelmesi uzak bir ihtimal olarak görünüyor ama Torrentosaurus sayesinde yakında izleyebilmeyi umuyorum.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Amazing Spider-Man 2 Kamera Arkası

Amazing Spider-Man 2 önümüzdeki hafta gösterime giriyor Bu konuda netiz. Bir sıkıntı yok. Film vizyona...

[Galeri] Kingsman: The Golden Circle Setinde Channing Tatum Göründü

Kingsman'in büyük bir heyecanla beklediğim devam filminde sürpriz bir şekilde Channing Tattum dahil olmuştu. Gambit...

Kapat