Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

JGL YENİ BATMAN Mİ?

“JGL ne olm?” dediğini (evet sen) duyar gibiyim. Josep Gordon-Levitt yahu. Hani Nolan’ın son Batman filminde -hadi uzun uzun söyleyelim: The Dark Knight Rises’da- hem Robin hem Nightwing hem de Batman’i oynama şerefine erişmiş (yanlışsam düzelt) ilk ve tek oyuncu Joseph Gordon-Levitt. Bugün ortaya atılan bir dedikoduya göre, 2015 yılında izleme şansı bulacağımız Justice League filminde Batman rolünü oynaması için kendisi ile görüşmelere başlanmış. Hatta 2015’i beklememiz de gerekmeyecek belki. Zira Zack Snyder’ın Man of Steel filminin, Nolan’ın Batman’leri ile bir bağlantısı olacağı yine yönetmenin kendisi tarafından açıklandı.

JGL’in yeni Batman olacağı doğruysa filmlerin zaman çizelgesi oldukça kafa karıştıracağa benzer. Nolan’ın son Batman’i, Bruce Wayne’in pelerini kuşanışının 8 yıl sonrasında geçiyordu. Bu durumda çok daha farklı bir Justice League olacak karşımızda. Bruce Wayne olmayan bir Batman’i Justice League ekibi içerisinde görebileceğimiz ihtimali de açıkçası canımı sıkmıyor değil. Sıkıyor. Evet.

Yine de bütün bu fikirler üzerinde biraz düşününce heyecanlanıyor insan.

Sen de heyecanlandın kabul et!

…Derken yeni bir gelişme oldu. Sıcağı sıcağına buradan okunıbıl!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Bir Ton Justice League Haberi Derledik!

Bilmem fark ettiniz mi ama son iki gündür Justice League filmiyle ilgili bir ton haber...

[Fragman] Ghost in the Shell Filminden 4 Yeni TV Spot

Yorumsuz olarak paylaşılan yeni Ghost in the Shell TV Spotlarını sizlerle paylaşıyorum. https://youtu.be/QmclAXbvo3s https://youtu.be/AI7-3hEKGlc https://youtu.be/2JG_rWG8ONE...

Kapat