Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

YENİ MASKELİ KATİLİMİZ: SMILEY!

İflah olmaz bir “teen slasher” hastasıyım. Freddy Krueger ailemden biri gibi. Wes Craven benim dayım, Jason Vorhees haylaz kuzenim, Leatherface azılı poker arkadaşım, Ghostface rakı masasında can yoldaşım. Her ay bir doz slasher devam filmi, olmadı bir remake almazsam sıkıntı oluyor. Nerede bir minibüs dolusu genç, orada ben. Dağ evin mi var? En yakın arkadaşınım! Girizgahı daha fazla uzatmadan, beni gereksizce heyecanlandıran habere gelelim.

Önümüzdeki Ekim ayında vizyona girecek yeni teen slasher filmimiz Smiley mevzubahis.

İnternet üzerinden peydah olan bir maskeli seri katil Smiley. Başrol hariç tüm arkadaş grubunu tek tek haklayacak, maskenin altındaki yüzü bize merak ettirebilmek için türlü dolaplar çevirecek bir klişe doğal olarak. Ruhsal sıkıntıları olduğu herhalinden belli başrol kızımızın başına bela olacak, klişe polisimiz de kızımıza inanmayarak beklentilerimizi boşa çıkarmayacak. Scream filminin senaryosu üzerinde 3-5 değişiklik yapılarak yaratılmış bir film gibi duruyor bu haliyle ama bu beni heyecanlandırdığı gerçeğini değiştirmiyor. Ne kadar leş, o kadar iyi. Figürü çıksa alırım; o derece!

Fragma da hemen şurda:

[youtube_sc url=”http://www.youtube.com/watch?v=u3DWEbfsSyk”]


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Kung Fury 2 Geliyor

Kickstarter’da $600.000’ın üstünde bir bağış toplayarak yapılan 80’ler polis ve dövüş filmleri parodisi Kung Fury’nin...

Balkon Keyfi Bölüm 16 Game of Thrones S04E03

Balkon Keyfi'nin bu bölümünde Game of Thrones serisine devam ediyoruz! Geldik dördüncü sezon'un üçüncü bölümüne....

Kapat