• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Yeni Robocop

FİLM

Yeni Robocop

R.ist.T.O. 15 Eylül 2012


Background
share close

Kaçımız yeni Robocop haberine sevindi? Genel olarak klasiklerin klasik kalması taraftarı olan biriyim. Geçen ExOblivione bana ‘lan sanki Dredd 3D de kötü olmayacak’ dedi.

Gözümle görmeden inanmam!!

Hani çok iyi bir sinema critiqe’i olduğumdan fln değil yani biraz yakışıklı olsam tüketim toplumunun ‘Poster Boy’u olabilecek bir adamım. Orjinallerinin birer başyapıt olmaları da değil mevzu.

Benim derdim Robocop, Back to the Future, Judge Dredd, Total Recall gibi filmlerin benim hayatımın bir dönemini temsil ediyor olmaları. Benim derdim anılarımla sarılmış beynimin bir köşesinde kanatlı atlar ve gök küşağı sıçan ayıcıklarla birlikte mutlu mesut yaşayan filmleri ‘yenilemek’ istemeleri. Benim derdim yeniden çekimlerin sadece kendi başlarına kötü olmakla kalmayıp, istemsiz bir şekilde anılarımın merkezinde olan o güzelim filmleri de kendileriyle birlikte batırmaları.

Nadir durumlarda bu yenilemeler mevcut güzel anılarıma yenilerini ekliyorlar. Fakat istisnalar kaideyi bozmuyor ne yazık ki.

Yeni Robocop’u The Killing’den tanıdığımız Joel Kınnaman oynayacak.

Aslında sadece comingsoon.net’in yeni Robocop çekimlerinden aldıkları yeni Robocop kostümünü tanıtmaktı amacım. E… biraz sapmışım tabii konudan. İ

ve comingsoon.net’ten gelen ilk Robocop görüntüleri.

 

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.