• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right WTF?
  • keyboard_arrow_right YUH ARTIK HASBRO!

FİLM

YUH ARTIK HASBRO!

Geekstra 5 Ekim 2012


Background
share close

Hasbro ne yapıyorsun kardeşim?

Transformers’ı anladık. G.I. Joe’yu da anladık. Sonra anlamadığımız bi “Battle Ship” çektirdin yılların “Amiral Battı” oyununundan…

Tamam para iyi güzel hoş da lisansını satabildiğin tüm oyuncakların filmine onay vermek zorunda mısın?

Emmett/Furla Films, Hasbro’dan 3 oyun/oyuncak için film lisansı satın almış.

 

Monopoly’nin çekimlerine 2013 gibi başlanılması planlanıyormuş. Senrayoyu Ed Wood, People vs Larry Flynt gibi filmlerin yazarları Scott Alexander ve Larry Karaszewski yazmış, yapımcı ve yönetmen olarak da Ridley Scott düşünülüyormuş.

Monopoly dışında, Action Man de lisansı satılan oyuncaklardan. Henüz herhangi bir prodüksyon bilgisi yok.

 

Monopoly ve Action Man’i anlayabiliyorum. Action Man zaten çizgi dizileriyle bilgisayar/konsol oyunları ile hikayesi, karakteri oturmuş ve fandom’u olan bir oyuncak. Monopoly desen nereye çekersen gelir. Ama HUNGRY HUNGRY HIPPOS NEDİR ALLASEN!?

 

Hungry Hungry Hippos oyununu bilmeyeniniz varsa, kısaca açıklayayım. Bir board game kendisi. Kare şeklinde bir oyun platformunun her kenarında hipopotam şeklinde aparatlar var. Hipopotam’ın kuyruğuna basıldığında ağızı yukarı doğru açılarak kepçe gibi platformun ortasına doğru hızlıca kapanır, sonrasında ise ağız orjinal pozisyonuna geri döner. Oyunun amacı bu hipopotamların kuyruğuna anlamsızca basarak, oyun platformunun ortasına salınan bilyeleri en hızlı şekilde toplamaktır.

Malzeme mi yok kardeşim film çekmek için? Hungry Hungry Hippos’u çekecek ve yazacak ekibe şimdiden geçmiş olsun diyorum ve izlenir bir yapım ortaya çıkartabilmeleri durumunda filmin Blu-ray limited edition Directors Cut box setini alarak yatağımın ucuna koyaraktan onore edeceğimi bildiriyorum!

 

 

Tagged as: , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Previous post
Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
Balkon Keyfi Ep 15 – Game of Thrones S4E02

Selam arkadaşlar! Nassınız (yakında Kafkaesk ve Saygın benı akıl hastanesine tıkacaklar gayipten sesler duyuyorum diye)?...

What Is the Relevance of Technology?

"Technology in the long-run is irrelevant". That is what a customer of mine told me...

Kapat