• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right DEADPOOL İÇİN UMUT IŞIĞI

ÇİZGİ ROMAN

DEADPOOL İÇİN UMUT IŞIĞI

Geekstra 21 Ekim 2012


Background
share close

Hem gişede hem de fanların gözünde başarısız olmuş Wolverine Orijin filminin ardından Deadpool filmi ile ilgili fikirler atılmaya başlanmıştı ortaya. Wolverine filmindeki Deadpool’un da en az film kadar başarısız olduğu aşikardı ama fanlar Deadpool filmi istiyordu bir kere!

Bence seçilebilecek en uygun oyuncu seçilmiş Deadpool rolü için. Ryan Reynolds’u Two Guys, a Girl and a Pizza Place (sonraları adı Two Guys and a Girl’e evrilmişti) dizisinden beri çok beğenirim. Geveze, boşboğaz ve komik karakterleri oynamakta üstüne yok bence. Ama Wolverine filminde onun da harcandığına inanıyorum. Ardından gişe de fanlerin gözünde patlayan Green Lantern filmi ve rolü çekilebilecek potansiyel bir Deadpool filmi için hem beklentiyi düşürdü hem de “başkası mı oynasa acaba?” diye düşündürdü, bunu da kabul ediyorum.

Yine de yönetmen Tim Miller’ın 2 gün önce verdiği röportajı gördüğümde heyecanlanmadım değil!

Miller, süper bir senaryoları olduğunu ve Ryan Reynolds’un hala oynamak için heyecanlı olduğunu söylemiş röportajda. Fox’tan yeşil ışık bekliyorlarmış çekimlere başlamak için. Bekleyip göreceğiz…

 

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.