• Home
  • keyboard_arrow_right MANGA
  • keyboard_arrow_right One Piece 7: Lanet İhtiyar

MANGA

One Piece 7: Lanet İhtiyar

Geekstra 25 Ekim 2012


Background
share close

Gerekli Şeyler bir ay içerisinde hem Naruto’dan hem de One Piece’ten ikişer cilt yayınladı. Sevenlerine bir bayram hediyesi niteliğinde One Piece 7 de dün raflardaki yerini aldı.

 

Tanıtım bülteninden:

JAPONYA’NIN EN ÇOK OKUNAN KİTABI TÜRKİYE’DE!

24 Aralık 1997 yılında ilk cildi Japonya’da yayınlanan “One Piece” Japonya tarihinin gelmiş geçmiş en çok satan kitabı olma rekorunu elinde tutuyor. Kasım 2011’de 64. Cildi yayınlanan serinin Japonya’da toplamda 250 milyondan fazla sattığı bilinmekte. Serinin 61. Cildi ise tek kitap bazında 3.8 milyon adet satarak Japonya’nın en çok satan kitabı ünvanını taşımakta. Onu 60. Cilt (3.4 milyon), 59. Cilt (3.2 milyon), 57. Cilt (3 milyon) ve Harry Potter Zümrüdüanka Yoldaşlığı (2.9 milyon) takip etmektedir. Dünya çapında da en çok okunan manga’lardan biri olan “One Piece” temel olarak Monkey D. Luffy adlı 17 yaşında, doğa üstü bir meyveyi yedikten sonra elastik özellikler kazanan bir gencin korsanlar kralı olma çabasını anlatır. Vaktinde Türk televizyonlarında da yayınlanan animesi de Türk seyircisi tarafından da bilinmektedir.

 

KRİEG’İN ADAMLARI ZEFF’İ REHİN ALIR VE OLMAYACAK TALEPLERDE BULUNUR! BÖYLE ALÇAKÇA HAREKETLERE DAYANAMAYAN LUFFY’E RAĞMEN, SANJİ NEDENSE KARŞILIK VERMEZ… BUNUN ARKASINDA YATAN NEDEN, ZEFF İLE OLAN GİZLİ GEÇMİŞİDİR… GİZEMLİ EŞSİZ HAZİNE “ONE PİECE” HAKKINDA BİR OKYANUS MACERASI!

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.